Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Yan kapi citasi

Ayki007

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba,
Aracima Fr da olan yan kapi citasi taktirmak istiyorum. Servis disinda onereceginiz yer varmi ? Tesekkurler.
seat-ateca-fr.png

Şuan bildiğim kimse satmıyor servis haricinde bende düşünmüştüm sonra vaz geçtim o kısmı boyatıcam komple

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bende bulamadim. Sadece serviste var.Biraz tuzlu degermi bilemedim arastirmaya devam.

Kapı çarpmasına en güzel şey basamak, o malzeme sadece maksimum 5 mm kalınlıkta bir şeydir. Kapının kol kısmı daha dışarıda olduğundan engelleme yapmaz. Sadece alttan gelecek carpmada belki koruma yapar. Böyle plâstik malzemeler ne yazıkki uzun ömürlü olmuyor. Zamanla renk atması, renkte bozulmalar olabilir. O da görüntüyü bozuyor. Ama görüntü olarak güzel birşey. Fiyatı neymis

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kapı çarpmasına en güzel şey basamak, o malzeme sadece maksimum 5 mm kalınlıkta bir şeydir. Kapının kol kısmı daha dışarıda olduğundan engelleme yapmaz. Sadece alttan gelecek carpmada belki koruma yapar. Böyle plâstik malzemeler ne yazıkki uzun ömürlü olmuyor. Zamanla renk atması, renkte bozulmalar olabilir. O da görüntüyü bozuyor. Ama görüntü olarak güzel birşey. Fiyatı neymis

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Bencede korumasi zor gibi basamagida ben hic begenmiyorum. Serviste orjinal urunu sordum on ve arkalardaki ile ayni kalitede oldugu icin solma yapacagini sanmiyorum. Fiyat olarak 1.255 TL + takma ucreti (200 ile 500 TL) arasi olur dediler.

Geri
Üst Alt