Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr dsg hakkında bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mert'im güzel yazmışın eline sağlık. az da olsa birazcık bilgi alabildik. soruyu o telefonla Gökhan yada Sibel'e ulaşarak sormak pek mantıklı gelmedi, çünkü soruyu dün direk Gökhan'a canlı canlı sorduk Sibel'de duymuş olmalı odada oda vardı ama net bir rakam söylenemedi. Neyse hayırlısı olsun artık.

triger değişimini bi TFSI'a yapmışlar Faruk abi sen de duydun..
top. 2800 mü ne dememiş miydi Gökhan abi. ??

TFSI zincirli değilmiydi Yiğit? ban dünkü konuşmadan bi sonuç çıkarabilseydim hiç buraya soru yazmazdım zaten. evet dün bi rakam söyledi ama bu kadar yüksek rakamlar korkutur insanı, ısrarla TSI için ne olur diye sorduk ama net bir cevap alamamıştık hatırlarsan. neyse, fazla uzadı boşver.

TSI araçların motor yagı 0/30 olduğu halde ne olacak canım o da yağ bu da yağ tarzı yaklaşımlarla (o da mazot bu mazot tarzı veya o da boya bu da boya şeklinde) araca 10/40 motor yağı konması sonucunda gergi çevresi fazla aşıntı yapar bu da zincirin boşluk yapmasına sebep verir buda bilhassa ilk marş anında dizelmiş gibi çalışan bir benzinli tsi ınızın olmasına sebep verir. Emre 5 + kdv idi yanlış hatırlamıyorsam adedi yarın net bir rakam veririm eğer arzu edersen

8v i bilmem ama bizim 1,8 le passatn bakmları arasında hiç bir fiyat farkı yok onu biliyorum.

TFSI zincirli değilmiydi Yiğit? ban dünkü konuşmadan bi sonuç çıkarabilseydim hiç buraya soru yazmazdım zaten. evet dün bi rakam söyledi ama bu kadar yüksek rakamlar korkutur insanı, ısrarla TSI için ne olur diye sorduk ama net bir cevap alamamıştık hatırlarsan. neyse, fazla uzadı boşver.

Gökhan abi Skoda'cı aslında abim..

Ha yani diyorsun ki skoda da tsi motor yok öyle mi bilmemesi normal ?

Ha yani diyorsun ki skoda da tsi motor yok öyle mi bilmemesi normal ?

TSI konusunda bi iddiaya girmiştik abim hatırlıyosun bi Marlboro kaybetmişti..
ne konudaydı hatırlamıyorum ama..

Skoda'da SuperB'ler dışında haşır neşir olmuyo ki bi Seat'cı kadar ayrıca..
velakin bilmesi lazım ama biraz da bi arabanın gelmesi lazım ki o da öğrensin..yoksa araştırması lazım..

TSI konusunda bi iddiaya girmiştik abim hatırlıyosun bi Marlboro kaybetmişti..
ne konudaydı hatırlamıyorum ama..

Skoda'da SuperB'ler dışında haşır neşir olmuyo ki bi Seat'cı kadar ayrıca..
velakin bilmesi lazım ama biraz da bi arabanın gelmesi lazım ki o da öğrensin..yoksa araştırması lazım..

Hımmm anladım ben seni Yiğit ....

dou 145 km boyunca 5 ve 6 vıteste duraklamadan 120 160 arası sakın gıttım tuketım 8.5 cıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt