Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr dsg hakkında bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Faruk abi 8V'nin de trigerinin fiyatı gayet uygun bence ben eski arabama sadece triger ve işçiliği için 1K küsür Lira para verdim..tahminimce TSI'ın da 1700 Lira civarı bişi tutar en fazla..

Yaw madem FR alıcaktın o yeşili kaçırmasaydın. 10.000 de 2009 modeldi bu fiyata :(

Doğukan valla güzel araba bencede 1.6 ile üç aşağı 5 yukarı aynı yakar. Farkı anlamazsın bile. Büyük motor çok yakar diye bir klişe var.

Bu arada bir arabada bana alın yaw hazır eliniz değmişken :D

Yiğit bugün sende duydun 1700civarı lafını, bu rakam benim hiç hoşuma gitmedi. Sanırım bu kadar km yapan bir araç henüz bu bakımı yaptırmadığı için de net bişey söyleyemediler. Ben o kadar fark olacağına hala inanabilmiş değilim.

Faruk abi 8V'nin de trigerinin fiyatı gayet uygun bence ben eski arabama sadece triger ve işçiliği için 1K küsür Lira para verdim..tahminimce TSI'ın da 1700 Lira civarı bişi tutar en fazla..

yavru zincir yokmu tsilarda :)

aynen zincir var ama onunda değişmesi gerekıyor tabi çok çok yuksek km lerde

benim bildiğim zincir gergisinde sorun çıkarsa değişir yoksa ömrü araç ömrüne eş değerdir. oda muhemelen 120 bnde falan olmaz. 120 bn bile kayışn ömrü ki zincire geçilmiş olmasının sebebide daha uzun ömür:)

mantık da onu söylüyor Emre. Şimdi asıl cevap 120bin ağır bakımda TSI ve TFSI motorlarda standart bakım maliyeti ne olacak? Servisten yetkili birileri buna cevap vermeli bence.

mantık da onu söylüyor Emre. Şimdi asıl cevap 120bin ağır bakımda TSI ve TFSI motorlarda standart bakım maliyeti ne olacak? Servisten yetkili birileri buna cevap vermeli bence.

normal bir 1,6 da ne olursa o yada taş çatlasa 50 lira falan yukarısı.

inşallah gelecek yetkili bir cevapta buna benzer olur Emre, bugün duyduklarımdan sonra acayip kıllandım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt