Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Coming Home Davası (Sellektörsüz)

Şu işe bir nokta koysak. Welcome modu ve sellektörle çalışan Leaving home modu Style FR vs vs hepsinde vcds ile açılıyor eğer kapalıysa doğrumudur? :seat

Evet aracınızda açılabilir :) hatta var mı bilmiyorum ama, tırların yanından geçerken ufak bir savrulma oluyor, onu kesen özellikte açılabilir. direksiyonu düz tutmaya yarayan sistem. hızlı kalkışlarda direksiyonun sağa sola yalpalanmasını engelleyen, yüksek süratte lastik patlasa bile düz gitmesine yardımcı olan bir sistem.

buda aktif hali

https://www.youtube.com/watch?v=wybSpi_IVdQ

Evet aracınızda açılabilir :) hatta var mı bilmiyorum ama, tırların yanından geçerken ufak bir savrulma oluyor, onu kesen özellikte açılabilir. direksiyonu düz tutmaya yarayan sistem. hızlı kalkışlarda direksiyonun sağa sola yalpalanmasını engelleyen, yüksek süratte lastik patlasa bile düz gitmesine yardımcı olan bir sistem.

buda aktif hali

https://www.youtube.com/watch?v=wybSpi_IVdQ

Gardaşım sen becerebiliyorsan sana yaptıralım bu işi? :)

Yukarda bahsettiklerinin hepsini yapabiliyorsan helal olsun diyecek söz bulamıyorum. Genç yaşta bu cevher maşallah :) Bu işi hobi olarak mı yapıyorsun yoksa kendi işyeriniz mi var?

Yukarda bahsettiklerinin hepsini yapabiliyorsan helal olsun diyecek söz bulamıyorum. Genç yaşta bu cevher maşallah :) Bu işi hobi olarak mı yapıyorsun yoksa kendi işyeriniz mi var?

Hobi olarak yapıyorum, yani araçlarla çok ilgiliyim, severim de ilgilenmeyi. büyük merakım var, araştırmayı da severim. Aslen öğrenciyim, hukuk son sınıf öğrencisiyim :) burda da çok basit birşey internette yazıyor elinizde olması gereken 1 kablo, 1 program, dikkat ve cesaret :D sonra hepsi bir bir geliyor. forumlarda hepsinin nasıl yapılacağı yazıyor zaten.

İnternette araştırdım biraz evet doğru diyosun. Ama ayar verirken ayarları bozmakta var. Kabloyu alıp denemek lazım :) 100 lira civarında kablo sanırım. Bir de kablodan kabloya fark var mı acaba?

İnternette araştırdım biraz evet doğru diyosun. Ama ayar verirken ayarları bozmakta var. Kabloyu alıp denemek lazım :) 100 lira civarında kablo sanırım. Bir de kablodan kabloya fark var mı acaba?

Çok fazla kablo denemedim, ross-tech programı uyumlu olması gerek. bide ne kadar yeni versiyon olursa o kadar iyi olur. kablolar orjinal olmadığı için güncelleme desteklememektedir.

parkları nerden nasıl yaptını cenk bey kod girerekmi halloldu.. biz mesafe ayarını bile bulamadık..

Park mesafe ekranını forum sabit başlıklarında anlatıldığı gibi "security code" girerek hallettim.Anlatıldığı gibi security code alanında bekleyince 5 haneli bir kod beliriyor. Bu kod bendeki kabloda çıkmadı fakat birbaşka kabloda denedim çıktı.Bu kodu aynı yere elle girip ok leyince, aşağıdakileri yaptım ve RCD310 ekranında park mesafe çalıştı.Sabit başlıkta bu işlem sonrasında birkaç adım daha var ama bu adımları neden bilmyorum vagcom reddetti.Fakat gerek yok herhalde ki sadece altta yazılanları yaptım çalıştı.Bilginize...

- Module 07 Coding
- ¨Long coding helper¨ a tıklayın.
- Byte 0'ı seçin ve Bit 4 ¨Optical illustration active¨ olarak işaretleyin. Ekrandan çıkın ve ¨Do it!¨ tıklayın.

Yine welcome ve leaving modu için yine sabit başlıkta yazan aşağıdaki işlemleri yaptım.Günlerdir sorunsuz çalışıyor.Bilginize...

Ana Menü "Select" "Central Elektrik" " Long Coding Helper" Byte 17 değerinde Bit 3-4-5-6 değerlerini aktif yapıyoruz

Sadece STAGING (Selamlama) yapamadım. "channel not available" (kanal bulunamadı) hatası veriyor. Staging kodu belkide başka bir kanal üzerindedir. Bilemiyorum.

Eski VW araçlarımdan kalan ve 3-4 yıldır kullandığım bir kablo.Çevremde ellemediğimiz bora,golf,polo, passat kalmamıştır herhalde.Hong Kong'dan getirtmiştim.Orjinal olmasa dahi çok stabil çalışır.Kablo versiyonu ile kullanılan VAGCOM (ross tech corp.)yazılım versiyonu arasında daima bir bağlantı var.Her kablo her versiyon ile uyumlu olmayabiliyor.Ayrıca üst versiyon bir vagcom yükler ve alt versiyon bir kablo takarsanız, yazılım kablonun güncellenmesini ister.Sakın güncellemeyin ! Güncellediğiniz gün, kablonzun son günü olur :)

Bunlara ek olarak sinyal kolu az dokunma sonrası 3 defa yanan sinyal sayısını 5'e çıkardım.Daha kullanışlı oldu.Açıklama yine forum sabitlerinde mevcut.

Yukarıda söylediklerim zaten bilinen konular olabilir fakat hepsi FR'da çalışıyor diye yazmak istedim.

Geri
Üst Alt