Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Ateşi "10 AS 757"

Bu arada burak @atay78 kırmızı aynalıklarım için sabırsızlanıyorum ne zaman hazırlarsan alo de bu gecizkmenin cezası olarak üç çift bekliyorum bir çift kırmızı birer çift te gri ve siyah.. (tabi ödemeyide ona göre yapıcam :eek:key:)

abı odeme hıc sorun degıl zten kırmızılar sana hedıyem bılıyosun sozum vardı grı yok ama sıyahla beyaz var abı ınsallah senın aslanada cok yakısıcak :)

Vay güzel olmuş özelikle kapı içleri tamamdır :eek:key:

abı odeme hıc sorun degıl zten kırmızılar sana hedıyem bılıyosun sozum vardı grı yok ama sıyahla beyaz var abı ınsallah senın aslanada cok yakısıcak :)

Ozaman Sadece Siyah Olur Kardeşim bide kapı içlerine senin şu folyo kesim acaba dört kapı içinmiydi ve onları gri carbon üzerine basabilirmiyiz?

Dışarıdakileri beğenmemen normal ama fikir değiştirdim aynaları beyaz siyah yapmıycam hatta griyi arabanın üçüncü (kırmızı,siyahgri) rengi ilan ediyorum o yüzden bazı yazılarıda gri yazdırabilir hatta difüzör yaptırabilirim gri renk :eek:key:
hadi bakalım sonuçları merakla bekliyoruz :)

kardeş araban çok güzel olmus allah kaza bela vermesin bende de kırmızı var çok göze geliyo .. arkadaki spoiler çok tatlı olmus öyle ince bir model daha var arada kalıyordum bende hangisini taktırıyım diye ama senin arabayı gördükten sonra karar kıldım .) birde kapı fitilleri çok aklıma yattı nereden bulabilirim ankarada ikametim benim..

kardeş araban çok güzel olmus allah kaza bela vermesin bende de kırmızı var çok göze geliyo .. arkadaki spoiler çok tatlı olmus öyle ince bir model daha var arada kalıyordum bende hangisini taktırıyım diye ama senin arabayı gördükten sonra karar kıldım .) birde kapı fitilleri çok aklıma yattı nereden bulabilirim ankarada ikametim benim..

Sağol Kardeşim Dediğin gibi kırmızı çok Göze geliyor benim bi önceki aracım beyazdı rahattım onda bu araçta fark ediyorum nedemek istediğini.. Allah Kazasız belasız binmek Nasip Etsin Hepimize.. ben Sanayide bi fitilciden buldum onları öyle rastgele aldım taktırdım herhangi bir adı veya numarası yok deneme yanılma ile uyanı taktık oldu.. daha evvel yapışkanlısını takmıştım bu çok daha iyi oldu sanayilerdeki fitilcilere bir bakmanı tavsiye ederim :eek:key:

tamam şef tesekkür ediyorum ben de en kısa zamanda bi ugrarım sanayiye artık güle güle bin görüşrüz :)

Autoemecion yazıları çok yakışmış Selçuk , maşallah nazar değmesin:)

Ozaman Sadece Siyah Olur Kardeşim bide kapı içlerine senin şu folyo kesim acaba dört kapı içinmiydi ve onları gri carbon üzerine basabilirmiyiz?

onlar carbon degıl abı beyaz folyo ustune bu arada su kapılarda kolların oldugu yerdekı gumus parcaları aldıgın yerın lınkını alabılırmıyım fıyatla bırlıkte

Geri
Üst Alt