Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Ateşi "10 AS 757"

Bence sadece güneş ışığı olarak ta bakmamak lazım. Sıcak soğuk farkı ile terlemeler bile olacaktır. Dolayisa nefes alamayan kaporta üstünde terleme ve gizli oksitlenmeler bile olacaktır. 6 ayda bir değiştirilecek bile olsa ben sıcak bakmıyorum.

nerden alıyorsunuz ?

Kapı fitili satan bir firma istabulda; fakat mercedes e ait bir modelin kapı lastiği 2 çift 75 cm fiyatı da 10 tl adam adresine kargoluyor. Leonlara uyuyor senin ibizaya uyar mı bilmem. Pm atabilirim firmayla irtibata geçmek istiyorsan.

kardeşim eger sadece secuk unkigibi yapacaksan olur ama kople kaplatacaksan demiştim ben
peki kaputtaki panjurdaki seat logosunu da kaplatsammı ki yoksa logosuz bıtane mı alsam 100 150 lıra cıvarında ınternette fıyatlar o parayı vermeme gerek varmı yoksa kaplatayım gıtsınmı? hıc denk gelmedı bana kaplatanı gormedım ama hos durabılır sanki ?

peki kaputtaki panjurdaki seat logosunu da kaplatsammı ki yoksa logosuz bıtane mı alsam 100 150 lıra cıvarında ınternette fıyatlar o parayı vermeme gerek varmı yoksa kaplatayım gıtsınmı? hıc denk gelmedı bana kaplatanı gormedım ama hos durabılır sanki ?
kardeş bence logosuz al bitane kaplatma güzel durmaz bence

Kapı fitili satan bir firma istabulda; fakat mercedes e ait bir modelin kapı lastiği 2 çift 75 cm fiyatı da 10 tl adam adresine kargoluyor. Leonlara uyuyor senin ibizaya uyar mı bilmem. Pm atabilirim firmayla irtibata geçmek istiyorsan.

bilgileri pm at firmayla görüşeyim bakayım inş uyar

Geri
Üst Alt