Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Ateşi "10 AS 757"

güle güle kullanın balıkesir de bir denk gelemedik :) genelde ordayım ama :)

Sagolasın İnşallah Söestrda karşılaşırız..

@Çöllü bu ne hızdır?Hayırlı olsun Abi.Dün maltepe sahile gelseydin ıslatırdık abi

Sagol kardeşim kısmetse bi dahkine..

İşte budur ya!!!
Selçuk kardeşim hayırlı olsun,iyi günler de zevkle kullanmanı nasip etsin allahım...Balıkesir e geldiğinde alacağım anahtarını ona göre :D

Sagol Abi emrin olur nedemek..

hayırlı olsun kardeş.allah kaza bela vermesin inşallah.iyi günlerde kullan

Senden alacagım yaylar olmayınca böyle oldu kadirim.. Ama üstüme gelme Ali Abinin Linea R a çökerim valla :D:D:D:D
Yaylar bizim kirmizi FR a cok yakisacak :) bide kirmiziya boyariz tamamdir :) ali abiden ses cikmayinca dayanamadim aldim linea r panjuru. [MENTION=24163]cuprali[/MENTION] abi lazimsa ikileyelim senin depodaki panjuru :):):)

Selçuk hayırlı olsun tekrardan , Allah kaza bela vermesin;
Maşallahhh :)

Hayırlısı olsun abicim. Aynı aractan bende de var. Gayet memnunum yakıt performans her sey dahil.. Umarım senide en az benim kadar tatmin eder... Her kapıyı açışında gülerek bin aracına gülerek in inşAllah.

Selçuk kardeşim hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız binmek nasip etsin inşallah darısı olmayanların başına :):eek:Maaşallah

Merhaba Arkadaşlar;

Bildiginiz üzere bir hafta önce sattıgım Beyaz LEONumun ardından sagolsun ALİ abinin ateş toupuyla ortalıkta dolandıktan sonra bizede Ateş Düştü ve Çook Öncelerden beri aklımın bir köşesinde olan FR fikri nihayete erdi ve bu gün AVEK Otomotivden 0 km de aldıgım KIRMIZI ALEV FR la vücut buldu allah Nazardan Saklasın Hepimize Kazasız Belasız Sürüşler diliyorum..
Arabaya Yapacaklarımı Buradan Paylaşmak Niyetindeyim..
Şimdilik Ekstra donanımları Bi-Xenon Smart farlar ve Kol dayama..

Bu sefer babama, herzaman yaptıgım jesti tekrar edemedim,,! boşta plaka olmadıgı için..

Babamın Adı-Soyadı yerine "10 FA"

Benim Soyadım-Adım "10 AS" Oldu..

Tabi Bununla Özel olarak ilgilenen Babamada bu vesileyle herzaman benim arkamda durdugu için Sonsuz Teşekkürlerimi iletiyorum..

İlk Fotograflar..

abi güle güle kullan Allah kaza bela vermesin!!!

Geri
Üst Alt