Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Ateşi "10 AS 757"

Kapı fitillerinden bende sipariş verdim. Fiyat 10 tl. Yarın havale geçiyorum adam kargoluyor. [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] teşekkürler. ;)

kardeşim aksine boyayı korur ama sonradan boyanan yer varsa orayı kaldırır çıkarırken

Abi bu konuda hemfikir değiliz ne yazıkki tavan kaplamalar genelede Siyah renklşi olduğu için ışık emicidir dolayısıyla ısı da.. öyle oluncada boyanın üstünde yazın bir ısı tabakasıyla geziyorsun ve boya her ne kadar direkt maruz kalmasada ışığa ısıya daha fazla maruz kaldığı için uzun süreli kaplamalarda yanmalar olabiliyor canlı örnekleri var bi çok kişi yaşadı..

Kaldı ki kaput korumaların bile 2 sene sonra çıkarılması konusunda telkinleri var ünlü firmaların.. hemde şeffaf olmasına rağmen.. ben boyanın üzerindeki her şeyin boyaya zarar vereceğini düşünenlerdenim çünkü boya sadece hava ve su ile temas edeceği düşünülerek geliştirilen bir kimyasal kaportanın üzerinde :eek:key:

Abi bu konuda hemfikir değiliz ne yazıkki tavan kaplamalar genelede Siyah renklşi olduğu için ışık emicidir dolayısıyla ısı da.. öyle oluncada boyanın üstünde yazın bir ısı tabakasıyla geziyorsun ve boya her ne kadar direkt maruz kalmasada ışığa ısıya daha fazla maruz kaldığı için uzun süreli kaplamalarda yanmalar olabiliyor canlı örnekleri var bi çok kişi yaşadı..

Kaldı ki kaput korumaların bile 2 sene sonra çıkarılması konusunda telkinleri var ünlü firmaların.. hemde şeffaf olmasına rağmen.. ben boyanın üzerindeki her şeyin boyaya zarar vereceğini düşünenlerdenim çünkü boya sadece hava ve su ile temas edeceği düşünülerek geliştirilen bir kimyasal kaportanın üzerinde :eek:key:
selçuk peki biz siyah renk için böyle dedik veya farklı renk için .peki kardei ya seffaf olanlar yani sadece kapaut karuması felan olarak yapılıyoya onlar içinde aynımı .hani ben sökülmüşünü gördüm ondan net konuşcam ama kaput için kaputta hiç bişey yok tu film çekilmemiş yerinden daha temiz duruyodu oralarda yıkanırken oluşan fırça lekeleri vardı bu tarafta yok tu.sen nne diyecek sin ama komple seffaf için

selçuk peki biz siyah renk için böyle dedik veya farklı renk için .peki kardei ya seffaf olanlar yani sadece kapaut karuması felan olarak yapılıyoya onlar içinde aynımı .hani ben sökülmüşünü gördüm ondan net konuşcam ama kaput için kaputta hiç bişey yok tu film çekilmemiş yerinden daha temiz duruyodu oralarda yıkanırken oluşan fırça lekeleri vardı bu tarafta yok tu.sen nne diyecek sin ama komple seffaf için

Abi Şeffaf için dediğin doğru burda da aracın rengi etkili oluyor Beyaz ise Eywallah.. Ama siyah ise gene aynı, gerçi şeffafların ikisene üzerinde kalması bi sıkıntı yaratmaz ama siyahta yani (carbon dEMİYORUM DİKKAT) fOLYODA gEÇİRGENLİK YOK DOLAYISIYLA ZARAR maksimum seviyede ben kendi arabama yaptırmazdım.. eğer fırça yada dış etken lekeleri rahatsız ediyorsa iki senede bir pasta cila yaptır ilk gün ki haline döner ha yok dersen nano koruma en güzeli fakat ben kaport kaplama olayına karşıyım.. yada şöyle söyliyeyim kaplanmış kaportanın üzerindeki folyonun iki seneden fazla durmasına karşıyım en doğru ifade bu olur :eek:key:

Geri
Üst Alt