Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fotoğraf Makinası Önerilerinizi Bekliyorum!!

Hayırlı olsun abi, Canon candır Umarım en güzel fotoğrafları çekersin. Affına sığınarak bir iki tavsiye de bulunayım. Bir sğre geçince lensin yetmediğini düşünerek değiştirmek isteyeceksin, hiç gerek yok. Lensin uzun bir süre yetmeli sana. Alacağın ilk lens de canon 50 mm 1.8 olsun alırsan☺ ikinci olarak da fotoğrafları mümkün olduğunca Manuel modda (M) çek, auto modunu zor durumda kalmadıkça kullanma. Son olarak da makinayı iyice tanı. Bol şans ☺

[Xperia Z3 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi.]

teşekkür ederim samet, inşallah çekim yapmayı öğreneceğim, o zaman alırım lens kendime :) bugün çoştum tutturduym tripod alıcam diye aldırmadılar :) çekmeyi bilmiyorsun onu napacan dediler :) üzücem dedim hepinizi utandırcam :)

teşekkür ederim samet, inşallah çekim yapmayı öğreneceğim, o zaman alırım lens kendime :) bugün çoştum tutturduym tripod alıcam diye aldırmadılar :) çekmeyi bilmiyorsun onu napacan dediler :) üzücem dedim hepinizi utandırcam :)
Abi hayırlı olsun sevindim güzel cihaz almışsın. Öğrendiğin herşey daha keyifli fotoğraf çekmeni sağlayacak. Sonuna kadar kullan tüm özelliklerini

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
@ULU hayırlı olsun güzel makina almışsın Canon da online eğitim var abi ücretsiz olarak hangi çekim için hangi özellikler kullanılıyor teorisini öğrendikten sonra her resim daha kaliteli hale geliyor
Birde sana resimler için yeni konu şart bol resim paylaşımı dilerim

kurye ile elden teslime verildi

Abi hayırlı olsun sevindim güzel cihaz almışsın. Öğrendiğin herşey daha keyifli fotoğraf çekmeni sağlayacak. Sonuna kadar kullan tüm özelliklerini

Erhancım teşekkürler, gelişim göstereceğimden eminim :)

@ULU hayırlı olsun güzel makina almışsın Canon da online eğitim var abi ücretsiz olarak hangi çekim için hangi özellikler kullanılıyor teorisini öğrendikten sonra her resim daha kaliteli hale geliyor
Birde sana resimler için yeni konu şart bol resim paylaşımı dilerim

kurye ile elden teslime verildi

teşekkürler mehmetcim, içinden bir şifre çıktı onla online eğitime katılabiliyorum ayrıca, 4 saatlik yüzyüze eğitim hakkımda var inşallah kullanacağım onuda, hem makinayı tanımama yardımcı olacak hemde bir nebze çekimlerimi düzeltmeme.

uzun uzun araştırdım ama bişi anlamadım, tek yapmam gereken gidip almaktı bende sonunda CANON EOS 1200D de karar kıldım ve aldım, içinede 64GB SD kart yerleştirdim, gazamız mübarek olsun inşallah, artık her yeri çekerim anaısnı satayım, şimdi buna bir çanta, tripod vs lazım onlarıda temin ettikten sonra işi gücü bırakıcam foto çekimine yönelicem :D:D

Vatana millete hayırlı uğurlu olsun İnşallah ;)

11953079_843145219133508_3623342847414196965_n.jpg

11206941_843142875800409_8365490971125863595_n.jpg

https://****ntent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11947607_843142919133738_4885549037562477894_n.jpg?oh=d0aa5ef492c4b0bc6049abf8806b5029&oe=56692F0D

Evet alayım yorumları iyi yapmışmıyım :D:D

@dadaş34
@kfy
@eryayli
@Erkki
@erhane
@H.G.Koçer
@memet_one
@profescobar
@Samet Balcik
@150act
@serenity
@faw13

Hayırlı olsun abi bnce güzel makina bende araştırmıstım ama alamamıştım.. Güle güle kullanman dileği ile...

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Teşekkürler samet, inşallah iyi gunlerin fotoğraflari çekilir

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt