Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forum Güncellenmesi

4 defadır uğraşıyorum bir türlü mesaj düzenleme yerinden düzenleme yapmak istiyorum..mesajımda cezmi abi 'ye CEZMİ diye yazmışım...onu da nasıl yaptım bilmiyorum...hem özürlerimi iletir eğer düzenleyemezsem yardım dilerim.
teşekkür ederim

sıkıntı olmaz cezmi yazman varol alt tarafı bir hafta bann:)ufak tefek sorunlar var.hatta yönetim yetkilerinde bile..aşarız bunları

mesajı düzeltemedim bende sildim tekrar yazıyorum

varol um benim bildiğim kadar kimse bişey istemedi..serbay ın veya senin bilgiğin birileri kimdir?yazarmısın abi..ağır geldi bana bu kelime özellikle senden geldiyse

cezmi abi dediğim gibi biraz fevri oldu ve acele yazdım..girdim..off topic konu göremedim ortada hep arka planda kalmıştı....5-6 defa sayfa yenileye bastım yeniledim off topic konu açtım sayfayı tekrar 4-5 defa yeniledim..ama gene yoktu yeni konu..
o zaman da kendi kendime dedim ki...bazı arkadaşlar araba dışında konu istemiyorlardı ve devamlı o konuda yazı yazaıyorlardı galiba o yönde bir karar alındı....
geçende açtığım bir konuya..bir arkadaşımız çicek böcek hayvan konusu diyince..biraz üst üste bindi..
gene dediğim gibi biraz aceleci olmuşum cevabı yazarken..
zaten serbay dan da özür diledim

sıkıntı olmaz cezmi yazman varol alt tarafı bir hafta bann:)ufak tefek sorunlar var.hatta yönetim yetkilerinde bile..aşarız bunları

senin açından mutlaka sıkıntı olmaz onu biliyorum da ben kendim rahatsız oldum..yazıyla uğraşırken abi senin yazmış olduğun cevabı görmedim bende mesajı yeniledim..
senin banına kurban:)..

Aynen, yeni mesaja tıklayınca sadece tek sayfa gözüküyor? diğer yeni mesajlar yok?
ek olarak..
ben mi bulamadım bilmiyorum ama yeni mesajlara tıkladıktan sonra "Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor" geri kalanını bi türlü göremedim.. :)

temayı beğendım hayırlı olsun hıza bakıyorum şimdi.

Mercedes her yeni kasa çıkarttığında, fanatik mercedes taraftarları eski kasanın daha iyi olduğunu, mercedesin bu tasarım ile çizgisinden uzaklaştığını söyler.
Ta ki gözleri alışıncaya kadar...

Yeni yapılan herşey güzeldir, alışkanlıklarınızın yerini yeni tasarım alınca forumun bu yüzünü daha çok seveceksiniz.
Bende şuan kullanmakta zorlanıyorum. Ama inanın yazılım yapmak o kadar kolay birşey değil.
O yüzden eleştirilerde biraz daha pozitif olmak çok daha iyi olacaktır.

Saygılarımla...

patron'm eline sağlık çok güzel olmuş.. Fakat ben halen siteyi çözemedim kafam çok karışıyor ama elbet bunada alışacağız :) onun haricindede iphoneden acayip hızlı girip sayfalarda gezebiliyorum çok güzel olmuş;) Herşey SCW için..

Ellerine sağlık Serbay,tema çok hoş olmuş:eek:key:...Hız da da bi problem yok gibi sadece bi kaç konu var diğer arkadaşlarında yazdığı gibi...
Yeni mesajlarda tek sayfa olarak görünüyor bi de mesaj düzenleme işlemini yapamıyorum...Onlar da yavaş yavaş düzenlenir...

Geri
Üst Alt