Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forum Güncellenmesi

Tasarım olarak ve hız olarak güzel ama bence Benim fikrim"Fr logosu yerine seat logosu konulanabilirdi.. Sağdaki kısmı iptal edip eskş temadaki sisteme donulebilir ama genede ellerinize sağlık herzaman emeğe saygım vardır:)

2 gündür foruma giremiyorum,dolayısıyla hiç konu okumadım..Şu an 2 sayfa yeni mesaj gözüküyor,halbuki daha fazla sayfa olması gerekiyor..Geri kalanını nerde görücem...Bu arada emeği geçenlere Teşekkürler...

Emeği geçenleri kutluyorum. Daha modern olmuş. Göze hoş geliyor. Hızla ilgili bir sıkıntı gözlemleyemedim.

güzel emek harcanmış teşekkür ederiz ama forum anasayfasında önceki versiyonda da olan son 10 mesajı gösteren bölümü görmek için geri kalan bilgilendirmeleri gizlesek de sayfanın düzenini kötü yönde etkilemesinin yanında anladığım kadarıyla doğru bilgilendirme yapamıyo bu sebeplerden bi işlevselliği de kalmamış oluyo..ana sayfadan foruma yazılan son 10 mesajı ayrı bi bölümde düzeni bozmadan yine tepede eski versiyondaki görme şansımız var mı. ??

atılan mesajlarda, üyelerin yazdığı mesajla imzasının arasında bayaa bi boşluk kalıyo bu da sayfayı gereksiz uzatıyo..
yazılan mesajlar arasındaki kırmızı rengin gitmesi iyi olmuş onu da söyleyecektim ama gerek kalmadı inanılmaz göz yoruyodu çünkü.. :eek:key:
versiyon değiştikten sonra forumu takip etmek de zorlaştığı için foruma pek girmedim..eksiklikler giderildikten, forum eski işlevselliğinde olduktan sonra hoş olabilir..velakin forumun bi versiyon değişikliğinde ihtiyacı yoktu bence sadece görsel açıdan değişikliğe gidildiyse..eski hali hem daha işlevsel hem de daha sadeydi..umarım eskisini özler kıvamda olmayız..

teşekkür ederim..

Yiğit forumun güncellenmeye ihtiyacı vardı üzerine 9 sürüm çıkmıştı... :)

Güncelledikten sonra bir çok özellikler eklendi foruma.. Kullanuş bakımından aynı gözünüz ona alıştığı için itici geliyor olabilir sana, ayrıca bu forumda zaten sade yapıldı.

Şuanda tüm eksiklikler giderilmiştir.

Tasarım olarak ve hız olarak güzel ama bence Benim fikrim"Fr logosu yerine seat logosu konulanabilirdi.. Sağdaki kısmı iptal edip eskş temadaki sisteme donulebilir ama genede ellerinize sağlık herzaman emeğe saygım vardır:)

Savaş bunu düşünmek lazım ikisini bi arada.. bi ara deneyelim bakayım

Sitenin yeni hali benimde çok hoşuma gitti , ellerinize sağlık.

Ancak albüm'e resim ekliyemiyorum , acaba güncellemeden dolayı olabilirmi?

Google chrome'da ekran sayfaya tam oturmuyor. Sol tarafta gereksiz bir boşluk var ve sayfanın en sağını görebilmek için altta çıkan kaydırma çubuğunu kullanmak gerekiyor.

Sitenin yeni hali benimde çok hoşuma gitti , ellerinize sağlık.

Ancak albüm'e resim ekliyemiyorum , acaba güncellemeden dolayı olabilirmi?

Yok abi albüm iznini kısıtlamıştım şuanda tamam kontrol ettim yükleyebilirsiniz.

Google chrome'da ekran sayfaya tam oturmuyor. Sol tarafta gereksiz bir boşluk var ve sayfanın en sağını görebilmek için altta çıkan kaydırma çubuğunu kullanmak gerekiyor.

Ekranın kaç inch? Varya ekran görüntüsü koyabilirmisin bizde sıkıntı yokta.

Muhtemelen ekrandandır :) ben de chrome kullanıyorum öyle bir sorun yok. 17" widescreen.

Geri
Üst Alt