Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forum Güncellenmesi

Elıne saglık serbay tel den de gırıp hız konusunu kontrol edıcem bende:)

hız olarak , görünüş olarak gerçekten süper olmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık :)

bı arada ımza boyutlarında b artıs mı oldu sımdı fark ettım koca koca cıkıyor ımzalar serbay

bir de serbayım sana zahmet eski tema daki gibi her mesajın altına yukarı git butonu koyabilir misin

İlgileneceğim :)

tasarım güzel olmuş ellerinize sağlık ama eski konular ve mesajlar silinmeseydi daha hoş olurdu ama yinede teşekkürler

Eski konu ve mesajlar duruyor sadece 1 günlük kayıp yaşadık.

Biz teşekkür ederiz. Bu arada alt tarafa facebook'taki gibi hareketsiz bir bar eklesek de orada yeni mesajlar butonu vb olsa. En çok kullandığım tuş yeni mesajlar ve autopager kullandığım için 10 sayfayı tek sayfada görüyorum altalta. Sonra en yukarı çıkmak zor oluyor.

Malesef :)

anladım eğer yardımcı olabileceğim konular varsa yardım etmek isterim bende web yazılımcısyım

Her zaman fikire, yardıma, bilgiye muhtaç oluyoruz. Arkadaş listeme ekledim sizi bilgi alışverişinde bulunabiliriz zaman zaman teşekkürler :)

10 numara olmus ellerine saglik kardesim degisim iyidir herzaman :)

Serbay; birsey dikkatimi cekti.. Nicklerin renklerinin taniminda bordo renkte V.I.P kisiler yaziyor..VIP derken kimi kastediyor?

abi onların renginide ayarlayacağım :) VIP üyeliği şimdilik düşünmüyorum belki sponsorlarımızı VIP yaparız.

bir de serbayım sana zahmet eski tema daki gibi her mesajın altına yukarı git butonu koyabilir misin

tasarım güzel olmuş ellerinize sağlık ama eski konular ve mesajlar silinmeseydi daha hoş olurdu ama yinede teşekkürler

Biz teşekkür ederiz. Bu arada alt tarafa facebook'taki gibi hareketsiz bir bar eklesek de orada yeni mesajlar butonu vb olsa. En çok kullandığım tuş yeni mesajlar ve autopager kullandığım için 10 sayfayı tek sayfada görüyorum altalta. Sonra en yukarı çıkmak zor oluyor.

biraz zorlanıyorum ama güzel olmuş elinize sağlık =)

ne gibi? :)

Bu arada tüm herkeze çok teşekkür ederim güzel yorumlar için.

Sitede yapılmasını istediğiniz değişiklik yada göze batan birşeyler varmı ?

Yeni Tasarım Görüntü Olarak Güzel..

kullanım kötü...şimdi bir konu açtım ve konu görünmüyor..eskiden sayfada ön tarafta bir konuya yazı yazıldı mı...yada yeni konu açıldı mı en önde görünürdü..şimdi görünmüyor illa yeni mesajları tıklamak lazım...bu da insanların yani üyelerin siteye girip bakıp bir şey yazmadan çıkması demek..

Site Birilerinin istediği gibi olmuş..doğru gördüysem...onlara hayırlı olsun..

eline sağlık..çok güzel olmuş..küçük bir tavsiyede bulunayım izninle..yukardaki scw logosunu kabartmasız olarak yenilersen o zemin üstünde daha şık durur bence..kolay gelsin..
teşekkürler..

Geri
Üst Alt