Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forum Güncellenmesi

bı arada ımza boyutlarında b artıs mı oldu sımdı fark ettım koca koca cıkıyor ımzalar serbay

evet artış oldu ona bi el atmak lazım acil aklımda

Yeni Tasarım Görüntü Olarak Güzel..

kullanım kötü...şimdi bir konu açtım ve konu görünmüyor..eskiden sayfada ön tarafta bir konuya yazı yazıldı mı...yada yeni konu açıldı mı en önde görünürdü..şimdi görünmüyor illa yeni mesajları tıklamak lazım...bu da insanların yani üyelerin siteye girip bakıp bir şey yazmadan çıkması demek..

Site Birilerinin istediği gibi olmuş..doğru gördüysem...onlara hayırlı olsun..

abi onu sağ tarafa altık dikkat ettiysen :)

eline sağlık..çok güzel olmuş..küçük bir tavsiyede bulunayım izninle..yukardaki scw logosunu kabartmasız olarak yenilersen o zemin üstünde daha şık durur bence..kolay gelsin..
teşekkürler..

Buda aklımda kabartma olmadan birde böyle logoyu koyup deneyeceğim :)

elinize sağlık patron... yanlız bende bi tavsiyede bulunmak istiyorum.. bu mesajlar arasındaki kırmızı bar biraz göz alıyor.. hafiften koyuya çekebilirsen daha güzel durabilir bence...

güzel olmuşta son açtığım led gösterge konusu uçmuş :(

serbay inan daha yeni düştü diyebilirim 5-6 yenileme yaptım..sende haklısın bir anda çok şey istiyoruz senden..zamanla hızlanır..
çok özür dilerim fevri yazdığım için..
emeğine ellerine sağlık..
alıcağız inşeALLAH ne kısa zamanda

Yeni Tasarım Görüntü Olarak Güzel..

kullanım kötü...şimdi bir konu açtım ve konu görünmüyor..eskiden sayfada ön tarafta bir konuya yazı yazıldı mı...yada yeni konu açıldı mı en önde görünürdü..şimdi görünmüyor illa yeni mesajları tıklamak lazım...bu da insanların yani üyelerin siteye girip bakıp bir şey yazmadan çıkması demek..

Site Birilerinin istediği gibi olmuş..doğru gördüysem...onlara hayırlı olsun..

varol um benim bildiğim kadar kimse bişey istemedi..serbay ın veya senin bilgiğin birileri kimdir?yazarmısın abi..ağır geldi bana bu kelime özellikle senden geldiyse

site çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık ben çok beğendim herşeyi sadece üye adımızın orada yani mesaj yazdıgımızda solda görünen profil ayrıntılarına birde garaj linki koysan tadından yenmez hem garaj açanlar çoğalır hemde biz kimin garajı var biliriz ziyaret ederiz falan:) ben üşeniyorum profilden albüme ulaşmaya

Sitenin yeni tasarımı çok güzel ve kullanışlı olmuş.Teşekkürler :)

Geri
Üst Alt