Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Forge 1.2 tsi

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında AL441 tarafından paylaşıldı.

1. AL441

AL441 SCW Üyesi

171
    3
    18
    Forge Motorsport | Alloy Fabrication arkadaşlar sonunda beklediğim ürün çıktı aslında spacer bekliyordum. ama buda hosuma gitti sizce taktırılır mı? güç kaybettirmez. gaz tepkisini artırır diyor.

Ve bu ürüne nasıl uluşabilirim? nasıl alabilirim? şimdiden teşşekür ederim.

2. AL441

AL441 SCW Üyesi

171
    3
    18
  3. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Fiyatı sadece ses istiyorsan yüksek. İyi bir tornacıda 1.4TSI spacer ini örnek olarak göstererek aracına uygun bir spacer yaptırabilirsin. Tabi maliyetini bilemeyeceğim.

4. AL441

AL441 SCW Üyesi

171
    3
    18
    olur mu tornacıda :D içinde bir mekanizma falan yok mu spacerın? sadece vida ve delik mi var?

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Bence hali hazırda güzel ürün.Gaz tepkisini arttıracağın yazmışlar ama benim anladığım kadarı ile blow off taki lag olayının bunda olmayacağını anlatmaya çalışılan bir açıklama olmuş.Satın almak için doğrudan kendilerine mail atacaksın ya da paypay hesabı açıp alıcaksın.Yalnız fatura edilirken 100 euronun altında olması gümrükte takılmaması adına bir önlem olur.

6. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Aynen öyle. Mekanizma falan yok. Bildiğin jant spacer i gibi.

7. AL441

AL441 SCW Üyesi

171
    3
    18
    türkiye distribütörü yazıyor sitelerinde onlarla mı bağlantıya geçim yoksa forgun sitesinden mi alim? böyle birşeyi almadığım için daha önce bilgi sahibi değilim ya gümrüğe takılırsa?

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Forge malzemelerini powershop getiriyor.Yerleri maslakta.Onlardan da alabilirsin kendin de getirtebilirsin.

9. AL441

AL441 SCW Üyesi

171
    3
    18
    Yeni çıkması problem mi powershop için hemen getirtebilmeleri açısından? ve onlardan alırsam üstüne çok para koyarlar mı?

10. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Kendi karlarını mutlaka koyacaklardır.Ayrıca sipariş verdiğin anda getirirler mi bilemiyorum.

Sayfayı Paylaş