• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Forge 1.2 tsi

AL441

Kayıtlı Üye
Forge Motorsport | Alloy Fabrication arkadaşlar sonunda beklediğim ürün çıktı aslında spacer bekliyordum. ama buda hosuma gitti sizce taktırılır mı? güç kaybettirmez. gaz tepkisini artırır diyor.

Ve bu ürüne nasıl uluşabilirim? nasıl alabilirim? şimdiden teşşekür ederim.

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Fiyatı sadece ses istiyorsan yüksek. İyi bir tornacıda 1.4TSI spacer ini örnek olarak göstererek aracına uygun bir spacer yaptırabilirsin. Tabi maliyetini bilemeyeceğim.

AL441

Kayıtlı Üye
olur mu tornacıda :D içinde bir mekanizma falan yok mu spacerın? sadece vida ve delik mi var?

kurtbil

Kayıtlı Üye
Bence hali hazırda güzel ürün.Gaz tepkisini arttıracağın yazmışlar ama benim anladığım kadarı ile blow off taki lag olayının bunda olmayacağını anlatmaya çalışılan bir açıklama olmuş.Satın almak için doğrudan kendilerine mail atacaksın ya da paypay hesabı açıp alıcaksın.Yalnız fatura edilirken 100 euronun altında olması gümrükte takılmaması adına bir önlem olur.

AL441

Kayıtlı Üye
türkiye distribütörü yazıyor sitelerinde onlarla mı bağlantıya geçim yoksa forgun sitesinden mi alim? böyle birşeyi almadığım için daha önce bilgi sahibi değilim ya gümrüğe takılırsa?

kurtbil

Kayıtlı Üye
Forge malzemelerini powershop getiriyor.Yerleri maslakta.Onlardan da alabilirsin kendin de getirtebilirsin.

AL441

Kayıtlı Üye
Yeni çıkması problem mi powershop için hemen getirtebilmeleri açısından? ve onlardan alırsam üstüne çok para koyarlar mı?

kurtbil

Kayıtlı Üye
Kendi karlarını mutlaka koyacaklardır.Ayrıca sipariş verdiğin anda getirirler mi bilemiyorum.

Üst Alt