Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

FK Logosuz Panjur......

Konu, 'Satıyorum' kısmında LeonRider tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Arkadaşlar kahvaltı organizasyonunda birkaç arkadaşımız bu panjuru bende görüp beğenmişti... bu arkadaşlarımız 200 gibi bir fiyata satıldığını söylediler bende 100tl ye almıştım bana da fazla geldi Sahibindende dolaşırken bunu buldum paylaşıyım belki isteyen biri olur diye paylaşıyım dedim ;) buyrun link

http://www.sahibinden.com/yeni_seat...XQQdisplayitem?keyword=FK Logosuz panjur leon

Benim aracın fotolarında takılmış halini görebilirsiniz.satılık olan benim panjurum değil yanlış anlaşılma olmasın :D

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Serhat abi bu fiyatı vereceğine neden kendi panjurunu petekli yapmasın ki insanlar..
    yanlış mıyım. ??

3. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Yiğit panjur denince seni hatırladım ben :D

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    neden abi..
    benziyomuyuz FK ile.. :D :D :D

5. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    linke bakmadım da geçenlerde konuşmuştuk orjinal panjur falan diye. konuyu görünce aklıma geldi sadece.

6. cüneyt_cup

cüneyt_cup SCW Üyesi

778
    11
    18
    koptum :D

fiyatı iyi gibi

7. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Ben ppetekliyi sevmiyorum boyası taş izi oluyo ve bunun arkasına bende petek alıp taktım zaten bazı arkadaşlarımız buluşmada 200 liraya bulduklarını söylemişlerdi ben daha ucuz aldığımı belirttim o yüzden soranların kim olduğunu hatırlamadığım için buldum ve koydum bence kolları kesik içeri doğru olan panjurlardan daha güzel duruyo ve boyasız dökülme derdi yok istersen boyatma şansınn da var ;)

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    boyatma değil de aslında folyo teknolojisi daha mantıklı..
    niyetliler varsa aramızda..boya tutmuyo zaten kromajda..

9. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Yiğit bende onu diyorum kolları kestiriyolar kötü oluyo bence bide isteyenler vardı abicim 200diye almadık diyolardı o yüzden koydum yardımcı olsun diye ;) ticaret değil yani yardım :D

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    elbette değil abi..

bende bi tane fazladan panjur var boyalı bal petekli şuan bana bakıyo valla.. :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş