Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FK Logosuz Panjur......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LeonRider

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kahvaltı organizasyonunda birkaç arkadaşımız bu panjuru bende görüp beğenmişti... bu arkadaşlarımız 200 gibi bir fiyata satıldığını söylediler bende 100tl ye almıştım bana da fazla geldi Sahibindende dolaşırken bunu buldum paylaşıyım belki isteyen biri olur diye paylaşıyım dedim ;) buyrun link

http://www.sahibinden.com/yeni_seat...XQQdisplayitem?keyword=FK Logosuz panjur leon

Benim aracın fotolarında takılmış halini görebilirsiniz.satılık olan benim panjurum değil yanlış anlaşılma olmasın :D

Serhat abi bu fiyatı vereceğine neden kendi panjurunu petekli yapmasın ki insanlar..
yanlış mıyım. ??

Yiğit panjur denince seni hatırladım ben :D

linke bakmadım da geçenlerde konuşmuştuk orjinal panjur falan diye. konuyu görünce aklıma geldi sadece.

Serhat abi bu fiyatı vereceğine neden kendi panjurunu petekli yapmasın ki insanlar..
yanlış mıyım. ??

Ben ppetekliyi sevmiyorum boyası taş izi oluyo ve bunun arkasına bende petek alıp taktım zaten bazı arkadaşlarımız buluşmada 200 liraya bulduklarını söylemişlerdi ben daha ucuz aldığımı belirttim o yüzden soranların kim olduğunu hatırlamadığım için buldum ve koydum bence kolları kesik içeri doğru olan panjurlardan daha güzel duruyo ve boyasız dökülme derdi yok istersen boyatma şansınn da var ;)

boyatma değil de aslında folyo teknolojisi daha mantıklı..
niyetliler varsa aramızda..boya tutmuyo zaten kromajda..

boyatma değil de aslında folyo teknolojisi daha mantıklı..
niyetliler varsa aramızda..boya tutmuyo zaten kromajda..

Yiğit bende onu diyorum kolları kestiriyolar kötü oluyo bence bide isteyenler vardı abicim 200diye almadık diyolardı o yüzden koydum yardımcı olsun diye ;) ticaret değil yani yardım :D

elbette değil abi..

bende bi tane fazladan panjur var boyalı bal petekli şuan bana bakıyo valla.. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt