Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Film Cezası..

benm karartmalı camlarada laf söledi polis ikna edene kadar canım çıktı ne cahil polislerimiz var :D

bizim firmadan bedavaya cam filmi yaptırma şansım olmasına rağmen 1 kere daha cam filminden ceza yeme riskine giremiyorum...
kaç defa oldu bilmiyorum,yanımdan yunus ekipler geçiyor,eğilip arabaya bakıyor bana bakıyor..net gördüğü zaman devam ediyor.
eminim ki cam filmi olsa çok büyük sıkıntılar çekeceğim..
1senedir filmsiz arabaya biniyorum ilk başlarda alışamadım akvaryum gibi geldi ama artık kafam çok rahat....

geçen beni çevirdi filmler için cezayı yazdı sonra ödedim şubeye gittim aracı çalıştırınca egsoz sesini duydu durdurdu aracı bağladı muayne+ceza+otopark parası derken toplam 350 liraya mal oldu bence sen git aracı güzelce parket tespite gelen memur gittikten sonra bas git:D

ılkokul mezunu zıhmıyetsız cahıl adamlardan polıs olursa sonu boyle olur.

Aramıza hoşgeldin Alp. Söktüreceksin mecburen başka çaren yok. Ayrıca söktürmen senin için daha faydalı, ben arabaya binemez, polis görme ihtimalim olan yerde yolumu değiştirir olmuştum.

geçmiş olsun...

Bence de sürekli arabanın bağlanma riskiyle gezmektense hiç cam filmi yaptırmamak daha mantıklı.

ben geçen sene otobnada hızlı şerit değiştiriyorum diye avcılar çıkışında durdurdular ceza kestiler normal görüntüsü değişik diye bağlıcaklardı ben orda bursalıyım dedim dönemem falan diye sadece ceza kestirdim dediğiniz gibi anlamadınız mı sonra bağlıyorlar ceza keserken 7 gün içinde söktürülen tutanak tutturmayın ona orda dikkat edin yoksa komple gidiyor veya tanıdıgınız varsa pc den baksın düşürsün gitmeden

Geri
Üst Alt