Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Film Cezası..

geçmiş olsun bu uygulama cok fenaymış ya beni 3 kez durdurdular filmden ilkince ön 2 camı söktürdü ceza yazdırmadan yolladı hemde hemen orada söktüm sonrakinde yine ön ikiyi sök dedi sol ön kapıdakini söktüm diğerini sökmeye geçerken ruhsatı verdi al şıunu kenarda hallet şu işi dedi bende sağ ön kapıyıda sökmeden bastım gittim. 3. yine ön ikiyi söktürdü bende birdaha yaptırmadım hatta geçende muayneye girmeden evvel arkalarıda söktüm ama gerek yokmuş sökmeme

Alp 7 gün içinde filmlerini söküp şubeye beyan etmessen sistemde direk kaçak olarak görünüyorsun. çevirmede plakan sorgulanırsa araba trafikten men olarak gözüküyor. Çevirmede direk arabanı otoparka çekiyorlar. Eğer men edilirsen Tüv den rapor istiyorlar, o zaman egsozunda sorun olur kat yoksa, onuda sökmek zorunda kalırsın. Geç kalmadan filmlerini söktür göster. Yoksa arabayı parçalamak zorunda kalıcaksın. Aynı şeyleri yaşadım bi kaç sene önce leonla tecrübeyle sabittir.

yavru söktür ve şubeye git polislerin dedikleri gibi..
arabayı da çalıştırmana gerek kalmayacak şekilde ayarla..egzost olayı da sorun olmaz böylece..

7 gün içinde filmi söktürüp gidersen şubeye egzoz sıkıntı olmaz, ancak cezayı ödesen bile 7 günü geçirirsen aracın bağlanır. aracın bağlanırsa bir ceza daha ödersin + otopark parası + çekici parası ve bu sefer aracı tespit muayenesine gönderirler tuv.e, eger tuv.e gönderirseler film, egzoz, vb. herşeyi sokmen gerekir !!!
sen cezanı öde, 7 gün içinde de şubeye git, tespite gelen memur senden kıl kapmadığı sürece kafan rahat olsun.

geçmiş olsun senn aracında orj karartmalı cam yokmuydu

alp hakonunda dediği gibi işliyor süreç..

bende yedim aynı cezayı..emniyet kemerinden durdurdu..filmden yazdı ve dediğin gibi ceza makbuzunun üzerinde yazıyodu 7gün diye..söktürmedim..1 ay falan gezdim..cezamı ödedim..bir polis arkadaşa plakamı sorgulattım..dedi film cezası görünüyor..bi daha çevirmeye girersen araç bağlanacak..neyse biraz daha kurcaladık falan..tanıdığın dıdısının dıdısını bulduk.bulduğumuz kişi plaka telsizle merkeze bildirildiğinde plakanın dökümünü veren memur..bilgisayar başındaki memur...rica minnet yalvar yakar o film cezaı ibaresini sildirdik..daha sonra aynı şekilde yine çevirmeye girdim..sorunsuz geçtim...bizimkisi şans oldu..ama adamların şakası yok gerçekten..diğer arkadaşlarında dediği gibi baya külfetli oluyor sökülmeyince..

sok gıtsın filmi en rahatı bu ve 7 gun ıcınde gıt gec kalırsan kotu durumada dusebılırsın mesela aılecek yemege gıdıyosun hop polıs baglıyo aracı sonra rezıllıge bak sen hemen gıt karakola aracıda kapıya uzak yere park et ki sonra calıstırdıgında sorun olmasın

Geri
Üst Alt