Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Film Cezası..

geçmiş olsun:( bende yaşadım aynı şeyi.
sadece cezayı ödemen yetmiyo malesef '7 gün süre verilmiştir' ibaresinin kaldırılması gerekiyo
yoksa herhengibir kontrolde aracı bağlıyorlar.
araç kontrolüne gittiğinde iş sadece oradaki memurun insiyatifinde. ben çok uğraştım sökmeden geçirtemedim ;)
ama sökmeden geçirilirmi mümkünmüdür sonuçta insiyatif olayı...

ben söktürmek zorunda kalmıştım. tutanağı kaldırdım. aynı gün tekrar film yaptırdım:D
daha sonra girdiğim rutin kontrollerde bi sorun yaşamadım.
aracımda hala ön cam dahil film var. gittiği yere kadar diyorum bende...

Arka cama koyü renk perde takmanı öneririm..perdenin koyulugu ön taraflara kadar sirayet ediyor..bu arada bahsettigim perde çekince gelip tekrar yerine donen delikli koyü renk olanlardan..

Bende geçenlerde yedim filmden ceza 140 lira babalar gibi.Polis ceza kağıdının üzerine filmler söktürüldü yazıldı sök filmleri dedi 15 gün içerisinde yatırırsan %25 indirimli dedi 7 gün içinde falan filan hiç birşey söylemedi.Daha öncede durdurdular başka arabada sadece dedi filmleri sök orada polisleri tanıyan birisi vardıda ceza yazmadı hep bi tanıdıklamı gezelim emniyet müdürü ile gezmek lazım heralde :)

Sizin oralarda böyle bi uygulama varsa kardeşim sen bence hemen sök ve iş daha fazla karışmadan hallet işini yoksa daha masraflı hale gelecek senin için.

Hatchback sağıyla soluyla oynanmış araba arıyolar bizim polislerimiz zaten.Sanki binmeyin bu arabalara diyolar Sedanlara devam :)

2 aylık ceza kağıdım hala duruyor. Ödemedim bu aralar ödemeyi planlıyorum :D sorum şu, benim ceza kağıdımda 7 gün süre, yada 2. çevirmede araç bağlanır gibi bir ibare yok ve bunu bana poliste söylemedi? Eğer böyle bir durum varsa polisin bana bildirmesi gerekli. 2. çevirmeye girip bağlanmamış olan var mı aramızda :D

neden öyle dedin ki mehmet abi

Görkemim sizin oraları bilmem ama bizim buralarda bu tip insanlar çok. O üniformayı sırtlarına geçirerek memleketi satın aldıklarını sananlar var, zihniyetlerini ve tavırlarını görsen ne demek istediğimi çok rahat anlarsın. Hepsi öylemidir tabiki değil ama çok çok büyük bir çoğunluk...

Çıkarttır cezanı öde git gayrettepeye göster olsun bitsin bi daha da film yaptırma boşver.......

Görkemim sizin oraları bilmem ama bizim buralarda bu tip insanlar çok. O üniformayı sırtlarına geçirerek memleketi satın aldıklarını sananlar var, zihniyetlerini ve tavırlarını görsen ne demek istediğimi çok rahat anlarsın. Hepsi öylemidir tabiki değil ama çok çok büyük bir çoğunluk...

Abi okullarda dayakla yetiştiriliyor polisler, e ellerine bir yetki verilince de bu sefer nasıl eğitildilerse öyle davranıyorlar. Bir çok polis tanıdığım var ilk polislik yıllarına kendileri bile gülüyorlar, nasıl yapmışım onları diye :D Yolda giderken polisler araca baktığında bende bakıyorum artık. Çevirirse de sıkıntı değil :D Zaten hep çevrilioz. Düz yolunda giden bi aracı arkadan siren sesleriyle çeviriyolar yeterki Leon olsun :)
Aracı satarsam bu nedenle satıcam zaten. 15.000 bakımında da söktürücem öndeki filmleri. Baktım yapamıyorum lazerle karartırım :)

Abi okullarda dayakla yetiştiriliyor polisler, e ellerine bir yetki verilince de bu sefer nasıl eğitildilerse öyle davranıyorlar. Bir çok polis tanıdığım var ilk polislik yıllarına kendileri bile gülüyorlar, nasıl yapmışım onları diye :D Yolda giderken polisler araca baktığında bende bakıyorum artık. Çevirirse de sıkıntı değil :D Zaten hep çevrilioz. Düz yolunda giden bi aracı arkadan siren sesleriyle çeviriyolar yeterki Leon olsun :)
Aracı satarsam bu nedenle satıcam zaten. 15.000 bakımında da söktürücem öndeki filmleri. Baktım yapamıyorum lazerle karartırım :)

alışıyor insan ya ben de ilk söktürdüğümde kötü olmuştum ama alıştım sonra. İlk başta akvaryum gibi hissediyordum ama :D

Geri
Üst Alt