Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Feridun Bayıl Leona Body KİT yapsın mı?

Feridun Bayıl Leona Body KİT yapsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    69
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2003 yılında G.antep şehitkamildeydim 1.5yıl kaldım orda epeyce gezdim

zaman yoksa hiçbişey yok ayrıca arabayla gezdiğin sürece olacak varsada olmaz sayaha inmen lazım yakışıklı adamsın :eek:key:
teşekkür ederim...
haklısın abi bence arabayla jantla body kitle alakası yok zamanı bulacaksın ve değerlendireceksin...
ama allah fırsat vermiyor bir bulsam o fırsatı antebi sallarım...
yoksa cadillac escalade de alsam boşşşşşşşş

harika abiciğim buna benzer düşüneceğim ama siyah olmalı sarışınlar için; sarı işe yaramadı siyah zıttı olur belki..
plaka da beni sarmaz ben bey değilim ki bey torunu ağayım...bey olmam için dedem gibi lakabım olmalı...:)
kısmet inşallah gözümde koymayacağım, dedem misali varsa bineceksin en alasına...

dur başkan cin olmadan adam çarptırma bize yahuuu
daha meydanda bişey yok sadece niyetlendim...
ama yanlışmıyım jant lastik ve body kit yerine aracı takasa veririm 22'' lik 300 C ye binsem nasıl olur???

ya başkan bende dizel düşünüyorumda renk olarak da sarının zıttı siyah olsun istiyorum ikinci el fiyatlarıda 70-90 civarı ama bununla da bulamazsak zoruma gider garantisi yok kiii bakacağız artık...
özellikle bugün gece 12 ye kadar bir tek sarışın bulamazsam aracım iyice gözümden çıkar...

yaaa canın sağolsun baklavanın ne önemi var senin emrin olur şerefine her canın çektiğinde yiyelim...
ama doğmamış çocuğa don biçiyorsun acelemiz yok sabırla tut yaprağı atlas olurmuş...
hem aldık farzedelim tank kasaya tatlı baklava keser mi yaa
en az herkesi esnaflığa götürürüm demi....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt