Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Feridun Bayıl Leona Body KİT yapsın mı?

Feridun Bayıl Leona Body KİT yapsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    69
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaaa canın sağolsun baklavanın ne önemi var senin emrin olur şerefine her canın çektiğinde yiyelim...
ama doğmamış çocuğa don biçiyorsun acelemiz yok sabırla tut yaprağı atlas olurmuş...
hem aldık farzedelim tank kasaya tatlı baklava keser mi yaa
en az herkesi esnaflığa götürürüm demi....

sen haso hikayesini bilionmu :D

yok hacı abi ben maliyeci hikayesi biliyorum...iddaacı ve maliyecii ilk buluşmada anlatırım...

3 evli buzdolapçı hikayesi var abi gülmekten karnın ağrır kamyoncu hikayeleri çok nette arşivlemeyi düşünüyorum...

bende gri araba varkende sarı araba varkende beyaz araba varkende sıyah araba varkende sarışın buldum :d arabadan çok bence bıraz daha çaba sarfet =)

bende gri araba varkende sarı araba varkende beyaz araba varkende sıyah araba varkende sarışın buldum :d arabadan çok bence bıraz daha çaba sarfet =)
evet aynen dediğin gibi kardeşim bizde de siyah sarı beyaz gri araçlar var her rengi de denedik
son olarak 300 C alıp pembe kaplama yaptırırsam belki başarılı olabilirim sarışınların bu renk kesin ilgisini çeker :))

[video=youtube_share;JCS8FYN0UXo]http://youtu.be/JCS8FYN0UXo[/video]

feridun kardesim tekrar geliyom antepe hikayeleri sakla hepsini bitirme hatta bi yere yazda sonra hatırlaması zor olmasın :D(esnaf) bu seefer gelirken yanımda mide getircem istanbulda ac kaldım ya:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt