Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Farda buğulanma

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında tilda tarafından paylaşıldı.

1. tilda

tilda SCW Ladies SCW Ladies

30
    0
    6
    Merhabalar :)

Yağmur yağdığı günler arabanın ön farlarında buğulanma oluyor, bayağı da çok, far yarısına kadar buğu kaplı oluyor. Sonra kuruyup geçiyor. Bu durumda değiştirmek mi lazım farları? Araba 3 aylık filan, bu durum garanti kapsamına girer değil mi?

Bir de bagajı açınca şakır şakır sular akıyor üstüme yağmurlu günlerden sonra, ben mi bu su olayına çok kafamı taktım yoksa herkeste olan bişey mi diye merak ediyorum?

2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Kronik sorun bu ibizalarda..

3. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Buğu olayı seatların kronik problemi denebilir normali farların garantiden değişmesidir ancak yet. servisler mazeret bulup değiştirmeyebiliyor. Aracınız yepyeni şansınızı deneyin bence :)

4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    farların buğulanma olayı hiç normal değil gerçi seatlarda kronik olsada garanti kapsamında servis sorununuzu giderecektir.tabiki xenon taktırmadıysan aracına değişilmesi husunda ısrarcı ol

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    Makyajsz leonlarda kronikti far bugulari ama yenilerde bi bilgim yok boyle bi baslik acilmadi sanirim bu konuyla alakali

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    birtek bende mi yok bu buğu sorunu:) herkesin farı buğu yapıyor

7. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Makyajlılarda buğu sorunu yok..

8. tilda

tilda SCW Ladies SCW Ladies

30
    0
    6
    Bizim ailede 4. seat bu, diğerlerinde olmamıştı hiç, kronik sorun olduğunu bilmiyordum.

Xenon filan yok aldığım gibi araç zaten benzin zamlarından pek el sürmüyorum :) Bir uğrayayım eryaya bu hafta en iyisi, teşekkürler.

9. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    aracının farların buğu yapıyorsa bu normal birşey değil. servise gidip aşırıya kaçmadan biraz cazla direk garantiden onayı gelir. bagaj kapağını açınca akan su olayıda normal arka camn altında ve ustunde su kanalları var orda çok su birikiyor bagajı açıncada bombeden dolayı yanlara akıtıyor ayrıca bunu dert etme daha iyi hiç olmadı du birikipte zamanla zarar vermez.

10. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    scw üyesi oldugunuda söyle Eryada:)

Sayfayı Paylaş