Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Farda buğulanma

Eryayı aradım da bir 5-6 saatlik işi var, içerde su yoksa yağmur kanallarını açıp genişletiyoruz geçiyor dediler. Cuma günü bırakıcam artık bakalım...

bugün arabayı yıkattıktan sonra ön sağ farda benek benek bugulanma başladı.10 dk sonra gecti.aracım 4 aylık..bu iş abartılı duruma dönüşür mü

Bence bir daha olursa ihmal etme, hazır yeniyken yaptırmak iyi olur. Sonra muayenede problem çıkıyor diye duydum.

değişim yapmasalar bile en kötü azaltabilirler durumu serviste..

benimde sol sis farının içi görünmüyor artık... tamamiyle kapandı buğudan.. sisleri yakınca geçer diye düşündük ama daha beter oldu artık geçmeyecek bir hal aldı.... :(

Bende yağmurlu zamanlarda herhangi bir buğulanma felan meydana gelmiyo.Serviste şansını dene kardeşim oynamadıysan orijinali ile değiştirebilirler.Sildirebiliyosunuz arkadaşlar buğulanma çok fazla olduysa.

Aynı sorun yağmurlu günlerde bende de oluyor Ya arkadaşlar nette bi yerde okumuştum bu farlarda bi hava deliği mi ne varmış o tıkalı ise de buğu yapar yazıyordu acaba bu hava deliği nerde ve böyle bi şeyin aslı var mı??

ben eleektrikçiye gittim.önce kanalları genişletti.daha sonra genişleyen yerlere toz almasın diye L şeklinde plastik koydu.şimdilik birşey yok.

Düşünen arkadaşlar için, benimkini dün bıraktım servise, bugün aradılar kanallar kapalıymış açtık problem kalmadı dediler. Bu kanallar nedir nerdedir ben de hiç anlayamadım ama problem çözülmüştür inşallah birdaha olmaz :)
Buğu olunca çok garip görünüyor çünkü :(

bi buğu bide kapıdan ses gelmesi...2 side sinir bozucu ve malesef hemen hemen hepsin de var..bu arada geçenlerde far cilası kullandım mequiars in anında geçirdi..

aynı dert bende de var kaan =)

arabayı yıkadımda ön farın diplerinde buğu oluyor ve sol arka kapı camlarından ses geliyor
birde yıkatırken arka camlar içeri su damlatoyor

sinir bozucu bi durum

Geri
Üst Alt