Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eyvahhhhh.. Bocamın kaputu göçtü:((

ohoo bukadar şımartma keratayı nekadar korursan incelersen okadar çok nazar olur :D

bence o kadar abartılacak bir göçük değil rötüş boyasıyla küçükcük bir dokunuş yeterli olur

sizn gibi düşünenlerin sayısı oldukça fazla..

çok küçük bişeyse ben yaptırmayın kalsın derim öle komple yada locak boyanacaksa yapılmaması daha mantıklı...

abi ne yaptın ya bende belirgin bişey sanmıştım. onun için hiçbişey yapmaya gerek yok bence.

maço kaput, böyle faça dolu olur, hele ki 180 Ps ise, taş izsiz kaput/tampon olmaz zaten.

kaput komple boyanmaz fakat yama suyu dedikleri bir madde sürülür buda boya makinasını kaputun üstüne tutnca 1,80 olarak gösterir orjinali 1,50dir fakat özellikle tembih edin kaputta gölge bırakmasınlar hani gök yüzü gri bultlu olurya o tarz bi gölge olabiliyor onunda sebebi kaputa boya vurulmadan direkt yama suyu ile işlem yapıldığı içindir
ayrıca yama suyu ciladan daha ince bir maddedir! hiç bir şekilde komple olan bir parçayı solvent inceltmeden işlem yapılmaz komplesine mecbur olarak cila yama suyu vurmak zorundadır yoksa arabın boya yapılan yerine sert bir su veya cisim çarparsa baln gibi şişer ve işlem görülen o lokal yer daha da kötü olur kısacası ufacık bir hasar için komple parça önce soldurulur işlem yapılır komple. çok büyük bir göçük değilse bence elletmeyin!! ne yaparsanız yapın yine bi tarafı ezilip çizilecektir burası istanbul!!

hiç gerek yok servise gidince bi sulu boya ucu beyaz boya ile kapatırsın olur biter onun için komple kaputa işlem yapılır dediğim gibi boya olmasada yama suyuvurulur senin araç beyaz olduğu için gölge olmayacığını olsada belli olmayacığını düşünüyorum benim araç kurşun gri idi seat aygüv deki amelelere yaptırdım 2,000 küsür tl. de para aldılar 400tl işçilik ile yapacağım işe gittim seat aygüv ü zengin ettim sizede önerim kattiyen arabalarınızı bakım a dahil seat aygüv e götürmeyin!!!!

Bu kadar küçük şeyleri kafana takarsan arabanı süremezsin. Salla dursun öyle bişey olmaz.. Başlığı öyle bir yazmışsınki sanki 100 kmyle duvara vurmuş gibi.

cok abartıyorsun bencede kucucuk bısey altı ustu bırak oda nazarlık olsun reısmde bıle zor gordum;)

Geri
Üst Alt