Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Eyvahhhhh.. Bocamın kaputu göçtü:((

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında hcaglak tarafından paylaşıldı.

1. hcaglak

hcaglak SCW Üyesi

572
    99
    28
    C.tesi 80-90 km/h hızla E-5 te seyir halindeyken tam optimum mevkiinde oyuncağımın kaput kısmına cakıl tası geldi.
    Sonuç, ytaklasık 1mm lik boya sırrı kaybı, cok ama cok hafif bir göçük. İşin kötüsü tamda kaput filmi için lumaar la görüsmeye giderken.:mad:
    Autokinge bedelsiz bir sekilde, anadolu sigorta yardımı ile yaptıracagım ama umarım kaput kompla boyanmaz.
    Daha önce böyle bir sıkıntı yasayan arkadaşlar varsa izledikleri süreci paylaşırlarsa sewinirim

2. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    çok geçmiş olsun... autoking işinizi halleder ama kaputu tamamen boyayacaklarını sanmıyorum 1mm lik alan için...

3. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    autokıng kaputa ufak boya yapmıyor!!! 4 hakkı kullanıp tamamen boyamak dısında

4. vdtBocanegra

vdtBocanegra SCW Üyesi

649
    36
    28
    sağ sol kaput direklerinde 1 er adet olmak üzere 2 çukurcukda bnde mevcut ve düzeltilicek yumusak alan degiller sert direkteler :(

5. toyyerbugra

toyyerbugra SCW Üyesi

1.707
    144
    63
    gecmış olsun

6. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Bende problem olmadı abi kulladım parca boya max 5cm capında uyguluyorla

7. hcaglak

hcaglak SCW Üyesi

572
    99
    28
    teşekkür ederim..

8. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    benim bocanın kaput ucundada eziklik vardı taş vuruğu gibi orayı kaput koruma kaplattırınca gitti görselde anlaşılmıyor :)

9. hcaglak

hcaglak SCW Üyesi

572
    99
    28
  10. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Sorun kaput olunca kısmi ve lokal boyanın orada iyi olmayacağı kanısındayım..Direk görünen yer olduğu için lokal yapılan yer belli olur bence..Boyanın sırrı dökülmeseydi çöküntü belki vakum ile düzeltilebilinirdi..

Sayfayı Paylaş