Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Evlenme teklifi yardimi :)

Konu, 'Sohbet' kısmında RedLine tarafından paylaşıldı.

1. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    Arkadaslar hayirli bir is icin yardiminiza ihtiyacim war. Cok farkli bir ewlee teklifi dusunuyorum lutfen aklinizdakini yazarsaniz sewinirim. Ama hepsini :)))

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  2. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    walla banada lazım :)

3. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Ankaradaki Tüm SCW lileri topla abi herkesin içinde evlenme teklifi et bizler scw olarak seni alkışlara boğalım.

Nasıl .?

Arkadanda güzel bir müzik veririz romantik veya bir kemancı tut keman calsın ..:D ankarada ses sistemi sağlam olan varsa arkadan müzik verir . :D

4. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    hadi kadir Ankarada scwde ankarada yardımcı olucak arkadaşlarda var.. ama ben napacam kaçgündür onu düşünüyorum.. :S

5. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    sanada düşünelim abi....

sende aksaraydaki scwlileri toplarsın konvoy yaparsın yolun ortasında durursun arabadan ıner teklif edersin konvoyda seni alkıslar sonra hızlıca arkadan korna calanlardan kacarsın. :D

6. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    sıkıntı şuki Aksaray da değil işte :D

7. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    İstanbuldaysa daha iyi daha fazla üye var burada fazla kişi toplanırız yaparsın bırseyler abı gerısını sana bıraktım plan ıyımı . :D yanlız hızlı kacmamız lazım.:ferrari:ferrari

8. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    :eek:puhaha:eek:

9. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Katli otopark yada avm de balkon tarzi asagiyigorebilecek sekilde bir yere cikar mesela otopark guzel arabaya biniyormus gibi yaparken asagida arkadaslarin olsun hepsinin uzerinde tek bir harf benimle evlenirmisin hesabi ilk once asagida bagirismalar sanki kavga gibi sende ne oluyor orda gibisinden bakarsin oda o sira meraklanacagi icin asagiya bakacak o sira yaziyi gorunce artik kabul etmesi kalir herhalde

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  10. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    İyi fikir sesim gürdür kavgacıyım rolünüde güzel yaparım ciddi sanarlar . :D abi aksaraydan buraya gelirsen eğer bu fikirde yardımcı olurum

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş