Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evlenme teklifi yardimi :)

kadir volkan verdigimiz fikirlkerden çalıntı yapalım o daha bekleyecek zaten :)

Daha önce bir arkadaşımız daha evlenme teklifi için fikirler istiyordu. O arkadaşa da yazdım bence en güzeli önceden kararlaştırılan bir avm de scw olarak buluşuyoruz. Sonra sen yengeyle geziyorsun avm yi üst katlarda seni bekliyor olacağız sende bizleri görünce çıkacaksın bankın üzerine bağıracaksın(çok cesaret istiyor.) birşey söylemek istiyorum beni dinleyin lütfen diye bir sessizlik tabi yenge utancından kıpkırmızı sonra bizler yaklaşacağız sende evlenme teklifini yapacaksın. SCW olarak alkışlayacağız ve elimizdeki çiçekleri size vereceğiz. Nasıl fikir denemek istersen bunuda düşüne bilirsin.

Kadir yada Erdem öncelikle iki farklı seçenek var usta :) Ya başbaşa teklif olacak yada toplu bir şekilde olacak, bence teklifleri buna göre sunmakta fayda var :D Ona göre fikirler verelim abi .

kadir allah yardımcın olsun zor iş :)

Kanka ben sana verdim fikri hakimle savciyi gorucen baska yolu yok:)):))

Kadir yada Erdem öncelikle iki farklı seçenek var usta :) Ya başbaşa teklif olacak yada toplu bir şekilde olacak, bence teklifleri buna göre sunmakta fayda var :D Ona göre fikirler verelim abi .

şimdi grup olması belki biraz daha cesaret verir bize.. ama işte ayarlamak gerekecek bu işi.. şimdi istanbulda olsak bu iş baya güzel olucak.. ankaradaki arkadaşlarda yardım eder.. mesele şuki eskişehir es es te kimler var yardımcı olucak bana bu konuda..

Geri
Üst Alt