Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Euro Diesel Farkı

Konu, 'Karşılaştırmalar' kısmında mehmetelt tarafından paylaşıldı.

1. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    Arkadaşlar bana mı öyle geliyor yoksa aranızda deneyen oldu mu? Shell v power dizel kullandığımda arabamın çekişinde hissedilir bir artış oluyor. genelde opet euro dizel kullanırdım ama shell daha iyi yürütüyor sanki arabayı. banamı öyle geliyor yoksa aranızda benim gibi düşünen varmı?

2. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    bende bunu bariz bir şekilde gördüm opet kullanıordum shell vpower a geçtim bariz performans farkı var ama vpower da shell gtl de bi fark göremedim aynı vpowerla.

3. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    burda gtl satışı yok ama kullananların çoğu senin gibi gtl ve v power arasında fark olmadığını hatta bazıları gtl de güç kaybı yaşadığını söyledi.
    Ama opet ve shell arasındaki farkta hem fikiriz galiba. demekki psikolojik değilmiş :)

4. effect1903

effect1903 SCW Üyesi

1.052
    80
    48
    Önceki aracımda hep opetten alıyordum, sonra shellden almaya başladım, performans ve tüketim (azda olsa) konusunda fark var gerçekten.. Yani araç daha iyi gidiyor gibi.. Ondan sonra sürekli shell den kullanmaya başladım..

5. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    Demekki doğru. bundan sonra shelle devam

6. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    ben ilk depoda tecodan aldım sonra v powera başladım 14 kez depo doldurmuşum 12'si v power 1 fuelsave 1 teco. tecoyu çok hatırlamıyorum ama fuelsave de bariz titretişm ve seste artma ve performans kaybı vardı çok düşündüm po dizeli denemeyi ama şimdilik v power ile yola devam.

7. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    shell in lpg si de süper hem daha fazla km gidiyo

8. FRTDI

FRTDI SCW Üyesi

121
    13
    18
    Bende hep opetten aliyorum shell e mi gecsem acaba??

9. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    bir dene derim. ben farkı hissettim. bu arada pazartesi ankaradan gelirken otobanda yanımdan geçtin. arkandan gelecektim ama arabada çocuk,eşim annem falan vardı

10. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    aman derim opetden uzak dur..shell harbi iyi..bi de gtl var ki çok iyi ama cebi yakıyor gtl..
    çok km yapmak istiyorsan BP..

Sayfayı Paylaş