Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eski model araba gibiyim yaw

abi gel kayseri ye her zaman başımızın üstünde yerin var az çok tanıdın beni kayseride siteye bir üye katabilmek için neler yapıyoruz kayseriden kimseyi kaybetmek istemiyorum zaten zor topladık 3-5 kişiyi bir araya
tüm scw dostlarına kapımız sonuna kadar açık gelipte aramazlarsa o zaman üzülürüz işte :)

seni aramam sen birayı çok hızlı içiyosun emreyi komalık yapıcam ben koydum kafaya :)

ooooo olay nerelere gitmiş bir gün girmeyi vereyim siteye yeterki bi saglık sorunu nereye gelmiş emre kardeşimiz iyi niyetli biri hakkaten cezmi abimizde tabi burda hepimiz abi kardeşiz yazılanlara bakınca herkez kendince haklı fakat bu olayı bu kadar büyütmeyelim lütfen bi arkadasımızın scw den böyle ayrılması beni üzer acıkcası bu konuyu kapatıp eskisi gibi devam edelim pastırma yiyelim tatlı konuşalım :eek:key:

Konunun aslına dönersek (konunun havası değişsin diye);

Ağrı tamamiyle diz kapağına yukarıdan bağlanan kasta gibi his veriyor şu an... Oturduğumda kalkmak istemiyorum, merdivenler ise işkence... Yarın sabah doktora gideceğim, işyeri de onayladı...

Cezmi abi ile sitede ilk tanışmamız bir Fenerbahçe muhabbeti ile oldu.Hatta kımse bır bırını kırmadan bırkac gun msj yazdık.Bayramda Cezmi abi ile beraber bayramlaşmada yanyanaa oturup yemek yedik.Benim Cezmi abi ile tanışmam bu şekilde oldu.Kendisinin iyi bir Fenerbahçeli oldugunu herkes bilir.

Futbol için Cezmi abinin bu siteden veya dışarıdan bir kişinin kalbini kıracagını düşünmüyorum.Sana yazdıgını ise şaka yollu takılma vs gıbı duşunebilirsin.

tamaaaam konusunda uzman bir arkadaşım var fanatik fenerbahçeli ve ortopedi uzmanı iyileştirsin dizini seni ona götüreyim ben konuda burda tatlıya bağlansın tamammı ulen

tamaaaam konusunda uzman bir arkadaşım var fanatik fenerbahçeli ve ortopedi uzmanı iyileştirsin dizini seni ona götüreyim ben konuda burda tatlıya bağlansın tamammı ulen

Abi Kayserisporlu'sunu buldumdu yaa :D Neyse, ön yargıları yıkmak gerek, ne zaman gidiyoruz?

Geri
Üst Alt