Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eski model araba gibiyim yaw

Yücel :D:D:D yazdıklarını önce okuyup sonra ne demek istedim de ne yazdım diye bir yorumla ve öyle cevapla be abicim puhaha

aklıma hemen Cüneyt Arkın filmleri geldi, hep demişimdir bu adam bu kadar film çekiyor, dönüp nasıl bişey oldu diye hiç bakıp değerlendiriyormu puhaha:p

Son 1 haftadır sağ dizimi büktükten sonra kalkarken bir ağrı hissediyorum diz kapağımda... Aynı şey merdiven çıkarken de oluyor. Sorunumu tahmin edebilecek var mı? Menisküs olmasından korkuyorum... Ondan niye korkuyorsun derseniz lokal anestezi ile yapılan ameliyatların alayından korkuyorum... :( Bunun kremle falan geçme şansı yok mu yaw :S

büyük konuşmiim ama şu parmağında kanser var lokal anestezi ile alıcaz desinler :) o masaya yatmam... 2 ay önce bileğimden amliyat olurken masada öyle bir kıvrandırdılarki doktorların kendisi bile korktu... altı üstü bi beze alıcaklardı 45 dkka sürdü... bi daha mı tövbe... geçmiş olsun dostum bu konuda sana hak veririm....

büyük konuşmiim ama şu parmağında kanser var lokal anestezi ile alıcaz desinler :) o masaya yatmam... 2 ay önce bileğimden amliyat olurken masada öyle bir kıvrandırdılarki doktorların kendisi bile korktu... altı üstü bi beze alıcaklardı 45 dkka sürdü... bi daha mı tövbe... geçmiş olsun dostum bu konuda sana hak veririm....

Benim ki 6.5 saat süren bir ameliyatım var.:D

Sag kolum dirsek bolumunde bır agrı vardı.Biraz geçte olsa Doktora gittim ve röntgen ile Mr çektiler.Sonuc nemi yaklaşık 1.5 aydır tedavi görüyorum ve bir aydır sag kolumu kullanamıyorum.Su an daha yeni yeni iyileşme başladı.

Sen iyisi mi bir doktora git ve Doktordan korkacagına geç kalmaktan kork......Bazı hastalıkların belli bir noktadan sonra geri dönüşümü olmuyor.

emre geçmiş olsun kardeşim, ilaç tedavisi ile geçecekse fastjel krem kullanmanı öneririm.
kullandıktan sonra rahatsızlığın devam ederse uğra bir ara hastaneyede hembir acı kahvemi iç hemde rahatsızlığının tedavisini araştıralım, MR olayınıda büyütme kayserideki tek OPEN MR bizde:eek:key:

tekrar geçmiş olsun kardeşim.

Geçmiş olsun kardeşim. En kısa zamanda ortepedi uzmanına göster bence.

dalacam şimdi ha yeter ya emre sende otur oturduğun yerde valla gelecem yanına kalıcam kayseride bi hafta ocağına incir ağacı dikecem haberin yok

dalacam şimdi ha yeter ya emre sende otur oturduğun yerde valla gelecem yanına kalıcam kayseride bi hafta ocağına incir ağacı dikecem haberin yok

abi gel kayseri ye her zaman başımızın üstünde yerin var az çok tanıdın beni kayseride siteye bir üye katabilmek için neler yapıyoruz kayseriden kimseyi kaybetmek istemiyorum zaten zor topladık 3-5 kişiyi bir araya
tüm scw dostlarına kapımız sonuna kadar açık gelipte aramazlarsa o zaman üzülürüz işte :)

Geri
Üst Alt