Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Elektrikli Egzoz vanası - Cut out - Egzozunuzun Sesini Ayarlayın

Can dediğin doğru olabilir..Senin motor konularındaki bilgin benden çok daha fazla..Ben kullanım olarak düşünüyorum olayı ama Dursunlada denedik bunu..Sport kullanıma aldığımızda ara gazı gibi bir gaz veriyor..O anda egzosdan patlama sesi geliyor..Orada vites geçişi gecikmeli gibi sanki..

abı o ıste tamamen sızın dsglerle alakalı b durum yoksa cut out un normalde boyle b etkısı yok,mesela alp ın araba rolla flan cıktıgımızda dedıgın tarzda b gecıkme olmuyordu.Soyle bsy sorım sportta kullandıgında araba gaza bastıgın anda kickdown yapıyor olmasın ?

abı o ıste tamamen sızın dsglerle alakalı b durum yoksa cut out un normalde boyle b etkısı yok,mesela alp ın araba rolla flan cıktıgımızda dedıgın tarzda b gecıkme olmuyordu.Soyle bsy sorım sportta kullandıgında araba gaza bastıgın anda kickdown yapıyor olmasın ?
Gaza basınca vites düşürmesi ile ilgili olabilir Can..Yan yana geldiğimizde denersen sevinirim..Egzosla alakalı sıkıntım yok zaten son derece memnunum:)

Arkadaşımda 1.3 multijet (dizel) punto varda , cutout uygunmu bu araca ?

ben bukadar guzel oldgunu bılsem sımdıye beklemezdım :D

Dizel için cut out yaptıracaksanız tavsiye etmem ben denettim ses alamadım vazgectim,motorda vs oynama olunca yapılırmı onu bilmem..

Safa eğim falan değil düz yoldu gittiğim..Adapazarından sonra Bolu tünel girişine kadar :)

Sami tabii ki Mustafa usta tercihim ama Ankara da işinin ehli biri varsa yaptır derim..Yaptıracağın zaman ararsan Mustafa Ustaya tarif ettiririm..
saolasın abi yaza doğru mutlaka arıcam sizi ...240 olayı beni de şaşırttı bide dip gaz yaptığındaki gecikme bence cut outtan değildr

Ömer Mızrak yaptırdı bugün iyi oldu umuyorum ve mutludur inşallah ben götürdüm onu oraya :D

valaha suanda cok mutluyum cıkan sesten ve yapılan ıscılıkten :

Geri
Üst Alt