Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Eksozumu sokturdu polisler

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında Baho61 tarafından paylaşıldı.

1. Baho61

Baho61 SCW Üyesi

150
    52
    28
    Az geniş parlak bir eksozum vardi cevirmede bugun polis ya soktur gel yada ceza yazıcam dedi sokturdum guzeldi şimdi duz boru taktrdım ve goruntudeki gibi oldu..ses yapmadigi halde sadece goruntu olan eksozumu sokturebiliıolar mi yasak mi.birde on cam dahil film oldugu halde eksoza taktılar kafayı ne dediysem kurtulamadim soktrmekten

Ekli Dosyalar:

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  2. Mmt38

Mmt38 SCW Üyesi

11
    4
    3
    Bende görüntü çift egzoz taktırmayı düşünüyordum ama eğer cezası felan varsa sıkıntı.

3. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

793
    494
    63
    Bu polislerin pek isleri güçleri kalmadı herhalde.

CUPRA BOCANEGRA ve KİREÇ bunu beğendi.
  4. Sametcan93

Sametcan93 SCW Üyesi

181
    186
    43
    Öncelikle işimiz sizin güvenliğiniz. Eğer kanunlara uymayan birşey varsa aracınızda arkadaşın ses çıkarmayan ama normal görünümünden uzak egzozu gibi yasal olmayan gereçleri söktürme yada sökülmediği taktirde ceza yazma işlemi Polislerin işleri güçleri kalmadığını değil işini tam anlamıyla yaptığını gösterir. O yüzden bu tarz bi yaklaşım yanlıştır.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memet_one, kocak.gokay ve Mmt38 bunu beğendi.
  5. Baho61

Baho61 SCW Üyesi

150
    52
    28
    Sadece goruntu olan eksoz guvenligi nasıl tehtid ediyor ses yapsa cevreye rahatsızlık vercek ona ben de karsıyım ama kimseye Zararı yok bence zaten bissuru sacma kanunlar var

Bunu beğendi. CUPRA BOCANEGRA bunu beğendi.
  6. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Bence o polis arkadaş yetkisini yanlış kullanmış. Ya da yetki bende diyerek cezayı kesmiş.
    Aslında şöyle olacak. Evet polis haklı yada haksız yere cezayı kesecek, ardından cezayı yiyen kişi yetkili makama yazılı olarak başvurarak hakkını arayacak. Ardından;
    1. Araçta kusur varsa ceza uygulanacak
    2. Polis yetikisini yanlış kullanmışsa polise ceza verilecek. İşte o kadar

Bunu beğendi. KİREÇ bunu beğendi.
  7. Baho61

Baho61 SCW Üyesi

150
    52
    28
    Eksozu kestim ruhsatları almaya dondum polis bakti cok cirkin oldu dedi ama kanun boyle dedi benim arabamda da var dedi bunlardan :)) kendi bile takmiş kafalık.eksozcuyla anlaşma mi yaptı dıe dusunmedim degil peşime bi kişi daha eksoz kestrmeye geldi:)

eserbaba ve KİREÇ bunu beğendi.
  8. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

793
    494
    63
    Hocam yanlış anlama egzoz ucunun güvenlikle ne alakası var. Ses yok, rahatsızlık yok, arabanın dış görünüşünü değiştirecek modifiye değil. Güvenlik derken kavga esnasinda sokup kafama vuracak değil ya.

Bunu beğendi. CUPRA BOCANEGRA bunu beğendi.
  9. Baho61

Baho61 SCW Üyesi

150
    52
    28
    + on arka tampon da degişik onlarda modifiyeye girer marşpiyeller var komple sokturcek mi arabayı polis:) arabanın filmlerine bişe demediler on cam bile film artık okadar takılmıyorlar fılmlere sanırım.benim araba bastan asaya herseyiyle oynanmış yani eksozumdan ne istediler:( bagajda eksoz taktrcam yine :) :)

Ekli Dosyalar:

10. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    eksozcuyla bağlantılıdır o polisler bencee :)

Bunu beğendi. Baho61 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş