Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eksozumu sokturdu polisler

Baho61

Kayıtlı Üye
Az geniş parlak bir eksozum vardi cevirmede bugun polis ya soktur gel yada ceza yazıcam dedi sokturdum guzeldi şimdi duz boru taktrdım ve goruntudeki gibi oldu..ses yapmadigi halde sadece goruntu olan eksozumu sokturebiliıolar mi yasak mi.birde on cam dahil film oldugu halde eksoza taktılar kafayı ne dediysem kurtulamadim soktrmekten

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    723.4 KB · Görüntüleme: 48
Az geniş parlak bir eksozum vardi cevirmede bugun polis ya soktur gel yada ceza yazıcam dedi sokturdum guzeldi şimdi duz boru taktrdım ve goruntudeki gibi oldu..ses yapmadigi halde sadece goruntu olan eksozumu sokturebiliıolar mi yasak mi.birde on cam dahil film oldugu halde eksoza taktılar kafayı ne dediysem kurtulamadim soktrmekten

Bende görüntü çift egzoz taktırmayı düşünüyordum ama eğer cezası felan varsa sıkıntı.

Bu polislerin pek isleri güçleri kalmadı herhalde.
Öncelikle işimiz sizin güvenliğiniz. Eğer kanunlara uymayan birşey varsa aracınızda arkadaşın ses çıkarmayan ama normal görünümünden uzak egzozu gibi yasal olmayan gereçleri söktürme yada sökülmediği taktirde ceza yazma işlemi Polislerin işleri güçleri kalmadığını değil işini tam anlamıyla yaptığını gösterir. O yüzden bu tarz bi yaklaşım yanlıştır.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece goruntu olan eksoz guvenligi nasıl tehtid ediyor ses yapsa cevreye rahatsızlık vercek ona ben de karsıyım ama kimseye Zararı yok bence zaten bissuru sacma kanunlar var

Bence o polis arkadaş yetkisini yanlış kullanmış. Ya da yetki bende diyerek cezayı kesmiş.
Aslında şöyle olacak. Evet polis haklı yada haksız yere cezayı kesecek, ardından cezayı yiyen kişi yetkili makama yazılı olarak başvurarak hakkını arayacak. Ardından;
1. Araçta kusur varsa ceza uygulanacak
2. Polis yetikisini yanlış kullanmışsa polise ceza verilecek. İşte o kadar

Eksozu kestim ruhsatları almaya dondum polis bakti cok cirkin oldu dedi ama kanun boyle dedi benim arabamda da var dedi bunlardan :)) kendi bile takmiş kafalık.eksozcuyla anlaşma mi yaptı dıe dusunmedim degil peşime bi kişi daha eksoz kestrmeye geldi:)

Öncelikle işimiz sizin güvenliğiniz. Eğer kanunlara uymayan birşey varsa aracınızda arkadaşın ses çıkarmayan ama normal görünümünden uzak egzozu gibi yasal olmayan gereçleri söktürme yada sökülmediği taktirde ceza yazma işlemi Polislerin işleri güçleri kalmadığını değil işini tam anlamıyla yaptığını gösterir. O yüzden bu tarz bi yaklaşım yanlıştır.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam yanlış anlama egzoz ucunun güvenlikle ne alakası var. Ses yok, rahatsızlık yok, arabanın dış görünüşünü değiştirecek modifiye değil. Güvenlik derken kavga esnasinda sokup kafama vuracak değil ya.

+ on arka tampon da degişik onlarda modifiyeye girer marşpiyeller var komple sokturcek mi arabayı polis:) arabanın filmlerine bişe demediler on cam bile film artık okadar takılmıyorlar fılmlere sanırım.benim araba bastan asaya herseyiyle oynanmış yani eksozumdan ne istediler:( bagajda eksoz taktrcam yine :) :)

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 25
  • image.jpeg
    image.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 25
Geri
Üst Alt