Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzoz ucu + karbon kaplama, VR 865

Ben aracın iç göğüs kısmını cok beyendim ancak egzoz yapmacık olmus beni hiç sarmadı sanki araca ait değil lütfen kusuruma bakma bu sözleri söylediğim için kardeş:(

uç lazımdı, bu vardı doğru düzgün :) Normalde de o kadar bağırmıyor uç zaten, yukarıdan bakınca güzel duruyor :) Bütün fotolarda kamera yere yakın.

Kusurluk bişey yok kardeşim, herkes beğenecek diye bişey yok :)

uç lazımdı, bu vardı doğru düzgün :) Normalde de o kadar bağırmıyor uç zaten, yukarıdan bakınca güzel duruyor :) Bütün fotolarda kamera yere yakın.

Kusurluk bişey yok kardeşim, herkes beğenecek diye bişey yok :)

Anlayısın için teşekkür ederim kardes hayırlı olsun tekrar :)

egzoz dışardan bakınca güzel duruyor
zaten kim eğilipte egzoza bakacak :D

bu arada iç konsolu kaplarken konsol sökülüyor değil mi ?
birde onun mavi rengini bulabilir miyiz ?

güle güle kullan Sinan folyo kaplamayı beğendim :)

egzoz dışardan bakınca güzel duruyor
zaten kim eğilipte egzoza bakacak :D

bu arada iç konsolu kaplarken konsol sökülüyor değil mi ?
birde onun mavi rengini bulabilir miyiz ?

evet, ama o çerçeveler tırnaklı. Çok kolay sökülüyor yani :)

Zannetmiyorum... Ama 3M in Türkiye distrübütörüne sorun yine de. Benim gittiğim yerde bu vardı sadece. :(

---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

güle güle kullan Sinan folyo kaplamayı beğendim :)

yaaavv kimse beğenmiyor egzoz ucunu. tampon altındaki parça kesildi ona rağmen bu kadar oldu. :/ sen de mi beğenmedin abi :S

teşekkürler bu arada :) Devamı gelecek, bayramdan sonra :)

Hayırlı olsun kardeşim hepsi çok güzel olmuş. İç konsol kaplamayı ben de düşünüyüm bi.

Egzoz uçların da çok estetik ama ilerde biraz daha yuları gömdürmek lazım onları :D Tabi aynı şeyler benm için de geçerli.

Bunun dışında kapı direği ve arkadaki üçgen parçayı ben bi ayılık yapıp metalik siyaha boyattım beleş diye :D Güzel oldu ama begendim ben. Sen de kaplat daha mantıklı. Gri arabada daha da güzel zıtlık oluşturacaktır.

Hayırlı olsun kardeşim hepsi çok güzel olmuş. İç konsol kaplamayı ben de düşünüyüm bi.

Egzoz uçların da çok estetik ama ilerde biraz daha yuları gömdürmek lazım onları :D Tabi aynı şeyler benm için de geçerli.

Bunun dışında kapı direği ve arkadaki üçgen parçayı ben bi ayılık yapıp metalik siyaha boyattım beleş diye :D Güzel oldu ama begendim ben. Sen de kaplat daha mantıklı. Gri arabada daha da güzel zıtlık oluşturacaktır.

gömdürme işi nasıl olacak.. Kaynaklandı uç..

Biraz paralanayım, daha epey kaplanacak yer var :)

Geri
Üst Alt