Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzoz ucu + karbon kaplama, VR 865

Hayırlı olsun Sinancım gayet hoş olmuş... =)

guzel olmus
gule gule kullan :)

Hayırlı olsun Sinan abi
Kapı kolları ve dış dikiz ayna kapakları beni boyat plakalıklar beni sök diye gözünün içine bakıyor resmen :)

Eline sağlık kardeşim karbon kaplamalara bayıldım çift çıkışta güzel olmuş cebine sağlık kardeşim......

benim garaja bak istersen karbonu kullanabileceğin hemen heryerde ben kullandım kapı direkleri ön panjur çerçevesi arka tampon plaka altı ve aynaları yaptırabilirsin

iyi dilekleriniz için cümleten teşekkürler. :):) dünkü egzozun sırıttığı görüşünden sonra akşam içim içimi yedi. :D gittim baktım sabah yok abi, reelde çok farklı duruyor. Yanındayken aracın gözükmüyor bile. Anca biraz uzaktan bakılacak ki öyle. Az önce karnını doyurdum, yine baktım, 3-4 adım uzaktan sadece belli ediyor kendini yandan bakınca, hepsi bu. Bu nedenle de egzozu olduğu gibi bırakmaya karar verdim.

kapı direkleri, aynalar yapılacak. Belki spoyleri de kaplatırım ama düşünmüyorum. Yine ön çerçeve de öyle. Seviyorum kromaj detayları. Direksiyondaki ufak aluminyum görünümlü parça da kaplanabilir.

Aklımda daha önce zibilyon kere sorduğum plakanın olduğu yeri mat siyah folyo ile kaplayıp altta kalan parçayı da uzatmak var, yine folyo ile. (bkz folyo kaplama hk. [fikirler]) O nedenle plakanın olduğu yeri ya öyle kaplatırım ya plakalığı iptal eder bırakırım. Sade de güzel duruyor :)

Geri
Üst Alt