Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ecufast

Açık hava

• Kullanılan toplam oy
    15
2016 model seat leon 1.2 tsi aracı yeni aldim daha 3000 km de. Aracın ilk 2 vites tatmin ediyor sonraki vitesler maalesef. Ecu fast bende dusunuyorum Ama Araç yeni oldugundan motor açılma durumu olurmu yani daha güçlenir mi yoksa hic beklemeden yazılım attırayım mı. Garanti etkilenirmi bu arada şimdiden tesekkur.

2016 model seat leon 1.2 tsi aracı yeni aldim daha 3000 km de. Aracın ilk 2 vites tatmin ediyor sonraki vitesler maalesef. Ecu fast bende dusunuyorum Ama Araç yeni oldugundan motor açılma durumu olurmu yani daha güçlenir mi yoksa hic beklemeden yazılım attırayım mı. Garanti etkilenirmi bu arada şimdiden tesekkur.
Daha yeni araç ben olsam beklerdim. Baştan zorlamanın bir faydasını göremezsin. Devrinde daha düzgün kullanırsan ilk başlarda ileride sana daha iyi sonuçlar verecek bir motor elde edersin.

Ekli dosyayı görüntüle 12437 Sonuçtan inşallah memnun kalırım,bugün ecufast de yazılım yaptırdım. 140 hp 320 tork oldu dyno test sonucu.Şimdi devam işlemlere sırada downpipe,düz boru,warex ve yağlamasız açık hava filtresi var. Açık hava yağlamasız için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

hayırlı olsun. benim de aklımda olan bir konu. Araç soğukken şanzıman vuruntu yapıyor geçişlerde. onu servise göstereyim sonra ben de yaptıracağım kısmetse. Şimdi yazılıma bahane falan bulurlar :D Bu 1. vites olayını biraz açar mısınız acaba ? Ben de 1. viteste kalkarken gaza bastığım halde gaz alıp bırakıyor gibi yapıyor. Sizinde mi böyle bir problem var yoksa daha değişik mi?

hayırlı olsun. benim de aklımda olan bir konu. Araç soğukken şanzıman vuruntu yapıyor geçişlerde. onu servise göstereyim sonra ben de yaptıracağım kısmetse. Şimdi yazılıma bahane falan bulurlar :D Bu 1. vites olayını biraz açar mısınız acaba ? Ben de 1. viteste kalkarken gaza bastığım halde gaz alıp bırakıyor gibi yapıyor. Sizinde mi böyle bir problem var yoksa daha değişik mi?
Sogukken vuruntu sesi icin servise danistiniz mi

Sogukken vuruntu sesi icin servise danistiniz mi

Henüz gösteremedim. Araçta ses yok. Ancak vites değişimlerinde arka tampona hafif dokunuyorlar gibi bir vuruntu oluyor. Isındığında geçiyor. Forumda şanzıman yağı sıkıntı olabilir denmişti. Ben de ona bağladım açıkçası.

Geri
Üst Alt