Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ecufast

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında MKO tarafından paylaşıldı.

Açık hava

1. K&N

88,9%
  2. AEM

11,1%
  1. MKO

MKO SCW Üyesi

47
    40
    18
    image.jpeg Sonuçtan inşallah memnun kalırım,bugün ecufast de yazılım yaptırdım. 140 hp 320 tork oldu dyno test sonucu.Şimdi devam işlemlere sırada downpipe,düz boru,warex ve yağlamasız açık hava filtresi var. Açık hava yağlamasız için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
    kirlisakal, KİREÇ, AdeM59 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Gokhanemir

Gokhanemir SCW Üyesi

80
    150
    33
    Yazılımdan sonra aracının değiştiğini çok net anlayacaksın. Özellikle kalkışlardaki o hantallık ortadan kalkıyor. Kullandıkça da farkına varacaksın zaten ;)

Bunu beğendi. dadaş34 bunu beğendi.
  3. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.525
    5.829
    113
    Kesınlikle pişman olmayacaksın kardeşim hayırlı olsun yaglamasız hava filtresi hakkında @seckin2001 yardımcı olur sana

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunu beğendi. chile-Kırmızı bunu beğendi.
  4. MKO

MKO SCW Üyesi

47
    40
    18
    @Gokhanemir dsg de ki o yığmalar ve vites geçişlerinde ki olay kalktı fark var ama sadece 1. vitesde bi ne yapacagını şaşırıyor :D:D:Daklı karışıyor resmen ne yapmam gerek modunda gideyim mi tepki ye karşılık vereyim mi der gibi inşallah o da düzelir ;) bakalım digerleri ile inşallah daha güzel işe yarar die düşünüyorum

Bunu beğendi. Gokhanemir bunu beğendi.
  5. Gokhanemir

Gokhanemir SCW Üyesi

80
    150
    33
    Benim eski Leonum dizel olduğundan biliyorum olayını Eskisinden daha iyi olduğunu kesinlikle tartışılmaz.Aracın ilk hali kalkarken hantal olduğundan sende gaz pedalına daha fazla basıyorsundur diye düşünüyorum Sende alışacaksın yeni haline yavaş yavaş.

6. MKO

MKO SCW Üyesi

47
    40
    18
    @dadaş34 eyvallah sağolasın dadaşım pişman olmadıktan sonra sıkıntı yok diğer yapacaklarımla beraber daha da iyi performans alırım diye düşünüyorum. Hava filitresi için danışacam dediğin arkadaşa her zaman ki gibi destek ve yardımların için sağolasın kardeşim ;););)
    --- Mesajlar birleştirildi, 22 Mayıs 2016, İlk Mesaj Zamanı: 22 Mayıs 2016 ---
    Tabi eskisinden daha iyi onda sıkıntı yok. Şimdi esp kapatıp direk kalkış yaptım 1. Vites gaz tepki vermiyor sersemliyo devir kalkıyo araç bi havalarda gideyim mi durayım mı falan :D:D:D:D:Dyani geç kalıyo ama roll iyi 3 de giderken gazladım araç direk sarmaya başladı :D o_O @Gokhanemir

7. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.525
    5.829
    113
    Sen dediklerini yap varya piyasanın içinden geceriz allah kaza bela vermesin

Bunu beğendi. MKO bunu beğendi.
  8. MKO

MKO SCW Üyesi

47
    40
    18
    İnşallah bakalım yapınca görecez ;) @dadaş34 allah razı olsun kardeşim benim Allah herkesi korusun kaza bela vermesin İzmir'e de gel beklerim ha unutma sakın ;)

Son düzenleme: 23 Mayıs 2016
  9. Ozn

Ozn SCW Üyesi

48
    36
    18
    Kardeşim merhaba öncelik ile allah kaza beladan sakınsın seni ve aracını güle güle kullan bende yaptırmak istiyorum sende egr ve dizel partikül iptal ettiler mi ? Ve fiyat ne ödedin

10. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.291
    4.481
    113
    Hayırlısı olsun. Güzel günlerde TORKla...

Trakyalı Gönderdi...

Sayfayı Paylaş