Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

E46 3.30 Cİ'mi - Mazda RX8'mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sen aslansın aslan ondan ... ki ben bilalede söledim zaten al bi cupra bak bidaha keyfine diye sökersin arka koltuğu döşemeyi arabayı 2 kişilik yaparsın alayına su yaparsın herşeyi parçalar yıkarsın diye ;)

Z4'le denerken koltuklar da stepne de yerindeydi.
+koltuklar ve stepnenin toplam ağırlığı 30kg. Aracı yere indirdikten sonra arkaya kimse oturamıyo diye söktüm koltukları.
Muhabbeti çirkinleştirmenin alemi yok. Araçların nası yürüdüğü ortada. Bana video koy video koy diye yırtınanlar koysa da 1-2 video bu arabaların yürüdüğüne dair bizde görsek. Bunca senedir rollinge gider gelirim de daha 1 tane yürüyen göremedim ne hikmetse. O arabalardan anca 1 kasa birasına kim en çok sıfır çizer arabası olur.
Neyse muhabbetiniz bol olsun. İyi geceler :)

Z4'le denerken koltuklar da stepne de yerindeydi.
+koltuklar ve stepnenin toplam ağırlığı 30kg. Aracı yere indirdikten sonra arkaya kimse oturamıyo diye söktüm koltukları.
Muhabbeti çirkinleştirmenin alemi yok. Araçların nası yürüdüğü ortada. Bana video koy video koy diye yırtınanlar koysa da 1-2 video bu arabaların yürüdüğüne dair bizde görsek. Bunca senedir rollinge gider gelirim de daha 1 tane yürüyen göremedim ne hikmetse. O arabalardan anca 1 kasa birasına kim en çok sıfır çizer arabası olur.
Neyse muhabbetiniz bol olsun. İyi geceler :)
biz zaten 99 yılından beri körfez pistinde boşuna sürttük ettik ;) dediğim gibi yaa sen aslansın hatta aslan kIralsın. benimde arabamın arkasına kimse binmiyo ama tutupta arka koltuklarımı sökmüyorum . işte aradık elemanları ama onlar wideonun koyulmasını istemediler ;) olası bi scw organizasyonunda gelirsin adapazarı izmit taraflarına kalkarız aslanım ;)

Belki 3.28'ler yürümüyodur.

http://www.youtube.com/watch?v=nyMyuXpKOjU&feature=related

güsel video seçiyorsun izle bak gerçek yarış nasıl oluyor gidiyor mu bu 328i aaaaaa o da ne 3.5 lik v6 japon geçiyor sanırım 3.5 1.6 dan büyük puhaha

http://www.youtube.com/watch?v=fal1gKMXdFc&feature=related

inanamıyorum bu 330ci de gidiyormu ne......puhaha

sen hoşafla kompostonun farkını biliyon mu :cool: video koyacaksan seçmeden koy yoksa ben koyarım puhaha

benim aracıma göre gitmiyor demek başka....şu kadar yüklü aracıma(kaç hp ise yazılır) göre gitmiyor demek başka...çocuk parkı değil burası çoluk çocuk eğlendirelim yanlışmıyım...neden insanların araçların bu kadar çabuk gübre atılır bilmiyorum....:confused:

Arkadasim kimsenin aracina gubre atmiyorum sadece resmine bakarak hangi aracin hangi arabayi gececegi belli olmaz diyorum.

Arkadasim kimsenin aracina gubre atmiyorum sadece resmine bakarak hangi aracin hangi arabayi gececegi belli olmaz diyorum.
iyide orda sana bişey denilmemişki . ayberk "İki araçta performans fakiri aslında. O beygirlere göre yürümeyen araçlar." demiş , Bilalde "neye kıyasla" demiş , ayberk "Benim arabaya kıyasla mesela" demiş . bu mesajlara istinaden ersel cewap wermiş sen nie üstüne alındınki ? ayberkin imzasındaki araç atmosferik 2,0 motor olup olacağı yapabileceği şeyler belli spec anlamaya gerek yok senin araba olsa neyse ;)

http://www.youtube.com/watch?v=nyMyuXpKOjU&feature=related

güsel video seçiyorsun izle bak gerçek yarış nasıl oluyor gidiyor mu bu 328i aaaaaa o da ne 3.5 lik v6 japon geçiyor sanırım 3.5 1.6 dan büyük puhaha

http://www.youtube.com/watch?v=fal1gKMXdFc&feature=related

inanamıyorum bu 330ci de gidiyormu ne......puhaha

sen hoşafla kompostonun farkını biliyon mu :cool: video koyacaksan seçmeden koy yoksa ben koyarım puhaha

Şu video'daki 3.28is aracı çok merak ettim sahiden. M3 koltuklu kırmızı aracı. E36 BMW 3'lerle ilgili şu bilgiyi de verelim:
The 2.5 L M50B25 used in the 325 models was replaced in 1996 with the 2.8 L M52B28, creating the 328i line. Another 2.5 L engine, the M52B25, was reintroduced in 1998 but the cars were sold as 323 rather than 325.
Bende o kadar iddialı konuşunca kendi çektiğiniz video var elinizde sandım. Burada neden Japon çemkirmesine başvuruluyo onu da anlamadım. O BMW'ler daha kötü yürümüyosa da onun sebebi de vanos (vtec) zaten.
Tez zamanda kendim video çekmeye çalışıcam ancak :) Yine bahaneler duyarız gerçi o zamanlar da neyse puhaha

biz zaten 99 yılından beri körfez pistinde boşuna sürttük ettik ;) dediğim gibi yaa sen aslansın hatta aslan kIralsın. benimde arabamın arkasına kimse binmiyo ama tutupta arka koltuklarımı sökmüyorum . işte aradık elemanları ama onlar wideonun koyulmasını istemediler ;) olası bi scw organizasyonunda gelirsin adapazarı izmit taraflarına kalkarız aslanım ;)

O sizin tercihiniz. Ben ister arabamın koltuklarını sökerim ister lastiklerini söker jantın üzerinde binerim. Bu kimseyi alakadar etmez.
Herkeste Cupra2 nası gidiyo ahkam kesmeyi pek seviyo. Herkeste bi tane var ya zaten. Çok biliyo o yüzden herkes :)

iyide orda sana bişey denilmemişki . ayberk "İki araçta performans fakiri aslında. O beygirlere göre yürümeyen araçlar." demiş , Bilalde "neye kıyasla" demiş , ayberk "Benim arabaya kıyasla mesela" demiş . bu mesajlara istinaden ersel cewap wermiş sen nie üstüne alındınki ? ayberkin imzasındaki araç atmosferik 2,0 motor olup olacağı yapabileceği şeyler belli spec anlamaya gerek yok senin araba olsa neyse ;)

Yapıp yapabileceği şeyler hakkında ne biliyosunuz merak ettim İzmir Körfez Pistlerinin erbabı olarak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt