Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

E46 3.30 Cİ'mi - Mazda RX8'mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir ara dereceli egzantrik, beyin, itb, enjektör almayı düşündüm. Ama atmosferik olarak yüklemek çok pahalı ve alınan güçler çok az. Bu yüzden bu projeden vaz geçtim. 8.000TL - 10.000TL harcayıp atmosferik 230hp - 240hp elde etmek biraz üzücü. Aynı parayı turboya harcayıp 400hp'ler varken :) Bakalım Abi zaten bu güne kadar aracı yenilemek için ve bakımları için çok fazla para harcadım. Zaman ne gösterir bilinmez :)

bu araca tturbo hariç atmosferik yüklemek güç değilde ömür ve motor yapısı olarak bence daha mantıklı ne kadar az güç alınsada daha sağlıklı bu benim görüşüm...

benim de şahidim var boing 737 yukarıdan sıkıyo ben aşağıdan ben geçtim ne olacak şimdi :D....video yoksa geçtim deme biz kahkahalarla gülüyoruz bu muhabbetlere puhaha...avcılar ve atıcılar klubü değil burası şurdan geldi böle çaktım böle indirdim puhaha....neyin performansı kötü ya bmw 32oi den yukarısı gayet iyidir sen hondalarla felan kıyaslıyorsan hani şu 1100 kg lik makinelerle orası ayrı....seni tanıyan tanımış bulaşmamak için uzak duruyorlar tartışmamak için he diyip geçiyorlar sende maşallah hava subayı olmuşun....:cool:
Bence siz video'dan sonra nası bi mesaj yazıcaksınız onu hazırlamaya başlayın :) Sonra tartışırız kim havacılık subayı, kim avcı atıcı.

Nette gezerken buldum da Japon 1.6'lardan önce yol alması gereken bayağı yol var bu 3.28'lerin puhaha

3.30ci'larda fena yürümüyo aslında:

Z4'cü arkadaşı da az önce aradım. Kendisi video istemiyo yapacak bişey yok. Başka bi tane bulursam kendi aracımla deneyip çeker koyarım puhaha

ersel senin geçtiğin Wolwo S40 T4lü elemanı , rollde çırptığın YU 401 plakalı WTS yi , 2de başlayıp 3. witesin sonunda bıraktıkları şeye (60 160 arası nasıl oluyosa bas 200e 220ye kadar dimi ) rolling diyen TYPe R cılara telefon açtım ama onlarda wideoyu ekleme dediler ,:p

Benim geçtiğim Z4 3.0si'de de 19" vardı. Bende nası geçerim 270hp'lik arabayı diyodum. Demek ondanmış.

sen aslansın aslan ondan ... ki ben bilalede söledim zaten al bi cupra bak bidaha keyfine diye sökersin arka koltuğu döşemeyi arabayı 2 kişilik yaparsın alayına su yaparsın herşeyi parçalar yıkarsın diye ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt