Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Dolu hasarli arac alinir mi?(resimli)

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Kaan34tn tarafından paylaşıldı.

1. Kaan34tn

Kaan34tn SCW Üyesi

50
    20
    8
    Merhaba arkadaslar,
    Bir araca bakmaktayim arac 60 binde ilk sahibinden kaza degisen yok fakat sadece resimde gorulen hasar var bunuda yaptirip vericek satici servisten..
    Arac 1.6 tdi plus paket 48bin tl arkadaslar

Ekli Dosyalar:

2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    Valla benim aracım da dolu da hasar gördü yapan iyi ustaysa sıkıntı olmaz ama boya kabartma olmamasına dikkat etmek gerekiyor alicaksaniz iyice inceleyin derim

Bunu beğendi. bora55 bunu beğendi.
  3. Kaan34tn

Kaan34tn SCW Üyesi

50
    20
    8
    Boya kabartma derken onu nasil anlayacagiz acaba? @memet_one

4. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    Kılcal çatlak görüntü olmasın birde boya kontrol aleti ile serviste kontrol ettirin

5. Kaan34tn

Kaan34tn SCW Üyesi

50
    20
    8
    Yapildiktan sonra daha sonra bir sorun yasatmaz hocam heralde dimi?yapilan yerler daha sonra tekrar cukur olusuyor diye birsey okumustumda

6. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    Yok öyle birşey ben daha önce ki aracımda yaptirdim kaç sene sürdüm dolu bile yağdı üzerine aynı yerde göçme olmadı

Bunu beğendi. beetle bunu beğendi.
  7. Kaan34tn

Kaan34tn SCW Üyesi

50
    20
    8
    Anladim hocam cok tesekkurler..
    Yani bu arac yetkili serviste yapildiktan sonra alinir? Zaten boya degisme vs olmuyor diye biliyorum

8. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    Yetkili olmasa bile işinin ehli adam gibi bir ustada yapılsa bile ben alırım yeter ki adam bana samimi olsun tabiki bu benim fikrim sen yine kendi sesini dinle

9. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    yetkili servis zaten dolu hasarına bir şey yapamaz, onlar da autoking ya da sanayide bu işte uzman bir yere götürürler aracı, yani uzun süre binecekseniz hiç bir sıkıntı olmaz, eğer 1 yıl sonra satarım derseniz değerini etkileme ihtimali var (boyalı düzeltme yapılırsa)

10. mooncrown

mooncrown SCW Üyesi

147
    40
    28
    Ben bir yerde duymuştum bu tür göçükleri vakumlayıp boya da oluşan hasarı kapatıyorlar şeklinde bir araştırmak lazım. Eğer böyle yapılabiliyorsa o zaman ilerisi içinde, satarken de çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş