Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dolu hasarli arac alinir mi?(resimli)

Kaan34tn

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar,
Bir araca bakmaktayim arac 60 binde ilk sahibinden kaza degisen yok fakat sadece resimde gorulen hasar var bunuda yaptirip vericek satici servisten..
Arac 1.6 tdi plus paket 48bin tl arkadaslar

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    429.9 KB · Görüntüleme: 115
Valla benim aracım da dolu da hasar gördü yapan iyi ustaysa sıkıntı olmaz ama boya kabartma olmamasına dikkat etmek gerekiyor alicaksaniz iyice inceleyin derim

Kılcal çatlak görüntü olmasın birde boya kontrol aleti ile serviste kontrol ettirin

Yok öyle birşey ben daha önce ki aracımda yaptirdim kaç sene sürdüm dolu bile yağdı üzerine aynı yerde göçme olmadı

Yok öyle birşey ben daha önce ki aracımda yaptirdim kaç sene sürdüm dolu bile yağdı üzerine aynı yerde göçme olmadı
Anladim hocam cok tesekkurler..
Yani bu arac yetkili serviste yapildiktan sonra alinir? Zaten boya degisme vs olmuyor diye biliyorum

Anladim hocam cok tesekkurler..
Yani bu arac yetkili serviste yapildiktan sonra alinir? Zaten boya degisme vs olmuyor diye biliyorum
Yetkili olmasa bile işinin ehli adam gibi bir ustada yapılsa bile ben alırım yeter ki adam bana samimi olsun tabiki bu benim fikrim sen yine kendi sesini dinle

yetkili servis zaten dolu hasarına bir şey yapamaz, onlar da autoking ya da sanayide bu işte uzman bir yere götürürler aracı, yani uzun süre binecekseniz hiç bir sıkıntı olmaz, eğer 1 yıl sonra satarım derseniz değerini etkileme ihtimali var (boyalı düzeltme yapılırsa)

Ben bir yerde duymuştum bu tür göçükleri vakumlayıp boya da oluşan hasarı kapatıyorlar şeklinde bir araştırmak lazım. Eğer böyle yapılabiliyorsa o zaman ilerisi içinde, satarken de çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt