Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğru Boya Koruma ve Pasta cila tekniği

o degılde aracımda bır bok vardı ben daha boylesıne gormedım acaba sahın veya kartal veya ucan tarıh oncecısı bır dınazor mu sıctı cok merak edıyorum anında vernıgı falan almıs lanet olsun o hayvana!

muratcan nerde satılıyor ne kadar kil.benımde cok ıhtıyacım var ona..

valla nasıl dıyım meguiars surface ..kit diye 80 lıra o .. 200 grm kil satılıyor 100 lıraya esasında bı kac kısı bırlesıp yyurtdısından getırtsek ucuza gelır baya

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

o degılde aracımda bır bok vardı ben daha boylesıne gormedım acaba sahın veya kartal veya ucan tarıh oncecısı bır dınazor mu sıctı cok merak edıyorum anında vernıgı falan almıs lanet olsun o hayvana!

ona bı bakcaz ya en ykn zamanda merak ettım bende belkı paasta ıle alabılır olmassa zımpara pasta makınesı alırda onuda benyapamam

valla nasıl dıyım meguiars surface ..kit diye 80 lıra o .. 200 grm kil satılıyor 100 lıraya esasında bı kac kısı bırlesıp yyurtdısından getırtsek ucuza gelır baya

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

ona bı bakcaz ya en ykn zamanda merak ettım bende belkı paasta ıle alabılır olmassa zımpara pasta makınesı alırda onuda benyapamam

yarın Adnanın kartından siparişi verelim muratcan =))

yarın Adnanın kartından siparişi verelim muratcan =))

olum bırı feda etcek kartını bende yok hıc bı kart :D onu boswer:D:D

1. muratcan
2. ömer
3. aybars
4. can
.
.

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

sımdı baska bı sıte uzerınden ıngılterede 36 lıraya buldum hepsınde turkıyeye shıppıng dahıl 200 gr 36 lıra bı para degıl burda 200 gr 100 lıra ... kısı bası 4.5 lıraya gelıyor 8 kısı dusunursek 25 gr kıl 1 araba cunku

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

http://www.elitecarcare.co.uk/autoclay.php urun bu bunun yumusagını getırtcez %5 ındırım kuponumda var

olum bırı feda etcek kartını bende yok hıc bı kart :D onu boswer:D:D

1. muratcan
2. ömer
3. aybars
.
.
.

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

sımdı baska bı sıte uzerınden ıngılterede 36 lıraya buldum hepsınde turkıyeye shıppıng dahıl 200 gr 36 lıra bı para degıl burda 200 gr 100 lıra ... kısı bası 4.5 lıraya gelıyor 8 kısı dusunursek 25 gr kıl 1 araba cunku

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

http://www.elitecarcare.co.uk/autoclay.php urun bu bunun yumusagını getırtcez %5 ındırım kuponumda var

=))) Can ı da yaz listeye o da istiyordu.

4 kısıde yeter:D ısteyen varsa daha fazla alırız kısı bası 50 grm kısı bası 9 lıradan kı bedava ben bırınden aldım ıstanbulda 50 grm ı 25 lıraya daha once

36 ysa 8 kişiye gerek yok.peki kilin kalitelisi kalitesizi diye bişey var mı?

Geri
Üst Alt