Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğru Boya Koruma ve Pasta cila tekniği

Bu arada kusura bakma Murat çok güzel bir paylaşım yapmışsın...

patron sensin bu konuda.arabayı eskisi gibi yapalım başka birşey istemiyorum =)

çarşamba mı karar verıldı kardesım gelıyo dımı muratta ?

aynen gelıyorum bende :D

evet..tam olarak netleştirelim belki doğuda karşıdan gelicek çarşamba biliyosun..ömerle batu falanda toplanalım

Bende benim siyahımı getirsem nabsam... =)

1 kısaca nıe haberım yok 2 bana hergun uyar salı ve carsamba sabahları dısında oglen ıtıbarıyle uygunum :) 3 olarakta 2 tane sıyahız ona gore

Görüşemiyoruz bu aralar ondanmıdır... =)

bız bıldıgın herzamankı yerımızdeyız kardesım sana her zaman teklıfı verıyoruz burada hazır ve nazırız aramızda gormek seref verır.

Paylaşımınız için teşekkürler. Birkaç sorum var.

1- Bu ürünleri özellikle Meguairsi sadece Meguairs bayilerinden almak mı en sağlıklısı? Ben sadece NXT 2.0 almayı düşünüyordum ama o kadar çeşidi nasıl kullanıcaz pek bir fikrim yok:(
2- Bu kil dediğiniz hikaye ne işe yarıyor acaba? Nereden temin edilebilir?

Paylaşımınız için teşekkürler. Birkaç sorum var.

1- Bu ürünleri özellikle Meguairsi sadece Meguairs bayilerinden almak mı en sağlıklısı? Ben sadece NXT 2.0 almayı düşünüyordum ama o kadar çeşidi nasıl kullanıcaz pek bir fikrim yok:(
2- Bu kil dediğiniz hikaye ne işe yarıyor acaba? Nereden temin edilebilir?

Meguiars ı bayılerinden temin ediceksiniz yanlız ben toptancı bıyer buldum elınde oldukca alıyorum ve hesaplı fıyata . nxt yoktu elınde bende beklıyorum zaten gelınce haber ederım burda sıze .. kullanılıyor dogru sıralama ıle oluyor .. 6 ayda bır mantıklı zaten bole detay arada bır wax atarak 2 kat yeterlı olur oda ayda 1 kalıtelı wax kullanmıyorsanız eger kalıtelı ıse 3 ayda bır yeterlı olabılır tek kat ...

Kil turkıyede bulunmuyor bulunuyorda satısı yok okadar cok ...karakoyde autoglym fırmasının satısını yapan bı fırma var getırtcez dedı ama ne zamana gelır bılmem meguiarsın smooth surface die bi kiti var 110tl ben bunu en ucuz 85 tlye buldum ıcınde quick detailer ve wax var mıkrofıberde dahıl esasında mantıklı 50 gr kıl var ... bu kıl aracı cılalasınızda pasta yapsanızda boyaya elınızı surdugunuzde elınıze takılan pıslıklerdır vernık tabakasında takılıp kalan bu kıl bunlarıalır boyyaya vernıge zararı yoktur 6 ayda bır yapılmalı

Geri
Üst Alt