Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel Leonmu? Benzinli Leon mu?

bizim passat iki kez girdi bakıma toplam ödediğimiz rakam 520 lira.tsi bakımı 300 lira değil 250 civarı.

tdi rakamlarını bilmiyorum. ama şuda varki cordoba gibi bir araçta tsi makine olsa 1,4 tdi onun performansına yetişemez ki o durumda tsi daha az yakacaktır leona göre. :)

bugün peder ankaradan geldi. passatta kendini aşmış daha önce konu açmıştım 5,3 gibi bir değer yakalamıştı. bugün geldiğinde 5,2 yapmış :) yaklaşık 1,5 tonluk bir makineden söz ediyrouz :)
kaldıki o motor 1100 kg bilemedin 1200 kg lık bir cordobada ne yakar siz hesaplayın :D

Normal bir dizel araba ibiza cupra'dan daha az yakacaktır.Bizimki ile 100km'de 4.2'ler kasmadan görülebiliyor 4kişi ile...

yok bizde 1.9 tdi motordayız . ama nasıl kasmadan ben onu anlamadım 4.2 ile gitmek demek düz yolda 5 de 1500 lerde gitmek hiçmi rampa görmüceksin. ben konya ovasında değilim.

yok bizde 1.9 tdi motordayız . ama nasıl kasmadan ben onu anlamadım 4.2 ile gitmek demek düz yolda 5 de 1500 lerde gitmek hiçmi rampa görmüceksin. ben konya ovasında değilim.

toledodaki makine ile caddy deki arasında çok fark var. herşeyden öte şanzımanından tut araç ağırlığına kadar kardeşim :) tüketim faktöründe ağırlık yani yük en önemli kalemdir.

golf 6 tsi comfortline ile tdi comfortline arasında kıyaslama yaptm siteden.

aradaki fiyat farkını 2,6 yılda kapatıyor.1000 kmde 88 lira farkediyor. alırken ödenen fark 4600 lira senede 20000 km ile.

golf 6 tsi comfortline ile tdi comfortline arasında kıyaslama yaptm siteden.

aradaki fiyat farkını 2,6 yılda kapatıyor.1000 kmde 88 lira farkediyor. alırken ödenen fark 4600 lira senede 20000 km ile.

abi bende golf delisiyim ama son seride ucmuslar c sınıfı hb 50 leri zorluyo yok artık lebron diyorum eksik kalsın!

Geri
Üst Alt