Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel Araç Tavsiye

Kesinlikle c segmenti derim, leon veya golf

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benzin zammından sonra dizel araç almayı düşünüyorum.Malum 180 e dolan depo artık 230 dolucak.
Aklımda bir kaç araba var sizinde tavsiyenizi duymak isterim.
Araçlar 58-63 bin tl arasında

1.Golf 7 1.tdi Midline Plus(Giriş seviyesi)
2.Golf 6 1.6 tdi highline
3.Polo 6c 1.4tdi comfortline(full)
4.Leon 5f 1.6 dsg sc

Siz olsanız ne tercih ederdiniz ?

VW' nin hangi aracı olursa olsun boş donanımına para vermeyin. O kadar para verip aynaları bile elle kapatmak insanın sinirini bozar bence. En azından benim için donanım önemli. Ben 1.6 TDI Leonla teste çıkmıştım. Araç çok kuvvetli geldi bana. Polo ile de teste çıkmıştım. Araç küçük gibiydi ama çok tok bir karakteri vardı. Süspansiyonlar falan Leon' dan ciddi anlamda güzeldi. Karar sizin tabii.
[doublepost=1482655848,1482655807][/doublepost]
Leon 5f kasa daha çok hoşuma gidiyor. Temiz led paket bulmak lazım ama golf daha çok hoşuma gidiyor daha tok daha oturaklı ama eğer temiz biraz dolu bulabilirsem golf7 yoksa golf6 highline

Volkswagen Golf 1.6 TDi Comfortline 2012 Model 60.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 374446225

Bu araba led paket olsa buda olabilir aslında

Seat Leon 1.6 TDI CR Style 2013 Model 57.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Yeşil renk - 332488446

2013 model DSG li araçlara çok girmeyin bence.

kardesim benim nacizane fikrim;
dediklerin leon tek kapıları çok giden bir araç değil bence alma, sonuçta aracı ölene kadar binmiyoruz bi şekilde satılıcak.
golf 6 high paket gayet iyidir. ve piyasa aracı çok seri gider.
golf 7 midline gereksiz boşlukta bi araç o kadar para verip direksiyonda kumanda bile olmaması insanı psikolojik yorar.
alacaksan bütçeyi 65 e çek, tertemiz 1.6tdi led paket bulabilirsin leon. benim nacizane görüşüm bu. 30 lira mazota köpek balığı gibi gezersin :) mesala;
Seat Leon 1.6 TDI CR Style 2014 Model 66.900 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 378047914
şahsen arabayı aldığımda benzin fiyatı 4.12ydi. şuan 5.25 bu 6 aylık bi süreden az. keyif alıyor muyum alıyorum fakat şu kış aylarında 30 lira benzin alıp 39km sonra eğer aracım ötmeye başlıyorsa, sıkıntı büyük. dizele geçmek şart. şahsen benimde ileride ki aracım dizel olacak gibi gözüküyor.

Yorumlarınız için teşekkürler.Fiyat 60 benim için daha iyi olucak 65 biraz zorlar.En mantıklısı 6 kasa highline golf almak.Benzine bu kadar zam geldiyse arkasıda gelir.Golf 6 1.4tsi var bizde çok seviyorum ama 400 km max gidiyor bir depoyla.Ayda 1000km den fazla yol yapacağım için dizele yöneldim bende yoksa araçtan gayet memnunum.

Son düzenleme:
Boş bir vw alınmaz. Highline golf alınabilir ama leonu da unutmayın

Geri
Üst Alt