Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Defne Joj Foster Evinde Ölü Bulundu :((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah Rahmet eglesın Nısantasında hep gorurdum kendısını tv de oldugu kadar gercek hayattada nese doluydu.Haberı duydugum anda cok kotu oldum bu kadar genc,nese dolu b ınsanın olmemesı gerekırdı dıye dusundum ama yapcak bsy yok en nıhayetınde Allah tahsılatını affetsın.
Burdan kımse de cıkıp ozel hayatı ıle ılgılı yorum yapmasın herkesın ozel yasamı kendısını ılgılendırır,Allah rahmet eglesınden baska bsy yazcak olan bosa yazmasın sılcem

Vefat olayları bile reyting patlatma ve aile trajedisi işleme amaçlı kullanılıyor ve ne yazıkki halk olarak bizde ön ayak oluyoruz televizyonda ne görsek inanıyor yargılıyor hatta pişkin pişkin kınıyoruz..... şimdi biri öldü ama olayın heyecanı nerede herkes bunu arıyor!!! arkadaşlar bu insan öldü öyle yada böyle bırakın bare mezarında rahat etsin bi dua yerine binbir laf etmek hernedense daha güzel geliyo bize ama bunları kanallarda yayınlarken yakınlarının nasıl rencide edildiğini nasıl olasılıklarla boğulduğunu atlıyoruz....
Sizle bi olay paylaşıyım okuyun beni anlıyacaksınız: işyerimin karşısında modada bir arkadaşım annesiyle beraber 3.katta oturuyolardı babası kameramandı ve genelde evde olmazdı... evet anneside içki içerdi genelde ama etrafta insanlara kendini rezil etmezdi hiç evinde içerdi genelde.... birgün arkadaşım bana geldi ben teyzemde kalıcam diye ve geneldede kuzenleri ile teyzesinde herzaman biraraya gelirlerdi arkadaşım gündüz öğleden sonra 5 sıralarında gitti teyzesine bende akşam dükkanı kapadım giderken fark etmedim evde saat 23 sıralarında yangın çıkıyor annesi evde yalnız ve boğuluyor yanarak ta can veriiyor çocuk ertesi gün habersiz eve geliyor bende görüyorum gazeteciler polisler derken eve yöneldiğinde evin önünde bu kalabalığı görünce yukarı evlerine baktı ve feryat figan herkesi aşıp yukarı fırladı polisler alıp götürdüler zaten cenaze evden çoktan çıkarılmıştı... gazeteciler bizlerle konuştu bizde anlattık az çok ertesi gün ki haber aynen şöyle..........
Bali ve Tiner bağımlısı genç evi ateşe vererek annesinin ölmüne sebep olduğu sanılıyor..... şimdii buna yorumu siz yapın!!!! hangi insan evladı bu haberi parmakları titremeden yazar ve yayınlar??? işte malesef böyle biz insanoğlu dünyadaaki en tehlikeli hayvandan daha tehlikeli olabiliyoruz.....

Artık ölen bir insanın arkasından daha fazla kötü yorum yapmayalım....

yılmaz ozdılın yazdıklarını seda sayan programında aynen yapmış bayanlar anlatıyordu

Şu ana kadar yazılanları okudum herkes kendine göre biyorum yapmış....

Defneyi ben 2001 2002 yıllarında çalıştığım mekandan tanırım ozamanda alkol almış bayılmışltı bizzat ben onu lavabolara götürmüştüm bünyesi zayıftı çok iyi bir insandı şen şakrakdı yanlız bazı durumlara ben şaşırmadım ogece tanıştığı arkadşının evinde kalması gibi v.s. v.s.

Uzun lafın kısası ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun hakkımda helal olsun....

Arkadaşlar benim bildiğim ölenin arkasından konuşulmaz adli tıp raporu gelmeden alkollüymüş, uyuşturucu almış ya da sadece su içmiş demenin manası yok. Ha içse de o onunla Allah arasında bize ALLAH RAHMET EYLESİN demek düşer diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt