Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Defne Joj Foster Evinde Ölü Bulundu :((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başkaların hayat tarzları kimseyi ilgilendirmez, isteyen istediği gibi yaşar başkasının özgürlük alalına girmediği sürece..

Uyuşturucudan ölmüştür.Allah affetsin...

Cem Yılmaz'ın bi o kadar komik ve doğru saptamalarından biri..
saçma sapan programlarından birinde..kadın çıkar konuştururlar onu..kadın da der ki..ben onla evlendim..eniştem benle, kocam baldızyla, annem amca oğluyla vs. vs..
Cem Yılmaz'ın yorumu.."hani biz marjinaldik lan..şu hale bak aile içersinde bile rahat durmuyolar.."

yani herkes kendi hayatına baksın.. :hosgeldin:

Başkaların hayat tarzları kimseyi ilgilendirmez, isteyen istediği gibi yaşar başkasının özgürlük alalına girmediği sürece..

+1..

allah rahmeteylesın baska bırsey soylenmez rabbım yakınlarına sabır versın daha yenı anne olmuştu benım oglumdan kucuk 1.5 yasında oglu vardı.

Allah rahmet eylesin...Bu kadar neşeli,güler yüzlü,içi fıkır fıkır olan bir insan çok ender görmüşümdür...

Keşke bu tür sanaatçı insanların yaşamı daha düzenli olsa.Bekar olsa hiç tartışılmaz ama evli bir kadının başka bir erkeğin evinde vefat etmesi hiç hoş değil. Şu anda ülkemde çoğu evlerde çocuklarına bunun açıklamasını yapmakta zorlanan anne ve babalar var.Çünkü ALLAH rahmet eylesin bu kızcağız özellikle bir çocuk dizisinde kendisini çocuklara çok sevdirmişti.Hoş bizlerde seviyorduk ya.Mekanı cennet olsun.

Arkadaşlar sonuç olarak bu konu buraya insanlar bi allah rahmet eylesin denilmesi için açıldı... Tabiki yorum yapılacak ama sonuçta hayata gözlerini yummuş bir insan arkadasından biraz daha dikkatli konuşlması gerektiğini düşünüyorum nasıl şartlarda yaşadığı bizleri ilgilendirmez... Evt örnek alınıyordu küçükler tarafından ve hoş bi yaşam tarzı değil ancak bize Allah taksiratını affetsin demek düşer... Lütfen birbirinizi kırmayın konu sakin sakin devam etsin... Lütfen...

Allah rahmet eylesin Allah taksiratını affetsin...

Astım hastası olduğu söyleniyor ancak öldüğü geceki çekilen fotolarda elinde sigara görünüyor.
Bu intihar değilde nedir?
Allah rahmet eylesin, günahlarını affetsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt