Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Debriyajdan gelen ses

Konu, 'Altea' kısmında joeblack tarafından paylaşıldı.

1. joeblack

joeblack SCW Üyesi

56
    5
    8
    Merhaba arkadaşlar arabamın debriyajına basınca bir tırrrrrr diye bi ses geliyor. En son bakımda tamirci debriyaj çok sert demişti bugün bu ses için aradım şanzımandan olabilir arabayı kullanma getir dedi. sizce neden olabilir varmı böyle sıkıntı yaşayan?

2. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.516
    5.823
    113
    Şanzıman dan olabilir kavrama nasıl normalmi yoksa çok yukarıdanı kavrıyor araç?

Beni EDS'ler İYİ TANIR

3. joeblack

joeblack SCW Üyesi

56
    5
    8
    kavramada hiç bir sıkıntı yok sadece ses var ve pedala basarken sonuna doğru geliyor ses.

4. Cordoba 34

Cordoba 34 SCW Üyesi

286
    125
    43
    Şanzımana koly kolay bişi olmaz, öyle hemen şanzıman diyen ustadan uzak durmalı, birkaç yere gösterin, ona göre karar verirsiniz

5. fhs

fhs SCW Üyesi

198
    128
    43
    Bizim bir araçta debriyaj yaylı idi ses geliyordu. Meğer yay ayak tarafında bir plastiğe takılıyormuş. sonra halledilmişti, etrafına bir baktır belki seninde öledir...

6. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    Araciniz kaç model

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

7. joeblack

joeblack SCW Üyesi

56
    5
    8
  8. Ozie23

Ozie23 SCW Üyesi

345
    151
    43
    benim araçtada ara sıra ses geliyor debriajdan ara sıra yok oluyor anlam veremedim.Konu açmıştım bende bu konuyla ilgili.Birde bişey dikkatimi çekti yağmur yağdığında ses gidiyor gibi :)

9. joeblack

joeblack SCW Üyesi

56
    5
    8
    baskı balatadanmış arkadaşlar dün değiştirdim 450 tl mal oldu yalnız usta MA-PA diye bir marka taktı ona takıldım hiç duymamıştım?

10. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.702
    113
    Geçmiş olsun...

Sayfayı Paylaş