Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Debriyajdan gelen ses

joeblack

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar arabamın debriyajına basınca bir tırrrrrr diye bi ses geliyor. En son bakımda tamirci debriyaj çok sert demişti bugün bu ses için aradım şanzımandan olabilir arabayı kullanma getir dedi. sizce neden olabilir varmı böyle sıkıntı yaşayan?

Merhaba arkadaşlar arabamın debriyajına basınca bir tırrrrrr diye bi ses geliyor. En son bakımda tamirci debriyaj çok sert demişti bugün bu ses için aradım şanzımandan olabilir arabayı kullanma getir dedi. sizce neden olabilir varmı böyle sıkıntı yaşayan?

Şanzıman dan olabilir kavrama nasıl normalmi yoksa çok yukarıdanı kavrıyor araç?

Beni EDS'ler İYİ TANIR

kavramada hiç bir sıkıntı yok sadece ses var ve pedala basarken sonuna doğru geliyor ses.

Şanzımana koly kolay bişi olmaz, öyle hemen şanzıman diyen ustadan uzak durmalı, birkaç yere gösterin, ona göre karar verirsiniz

Bizim bir araçta debriyaj yaylı idi ses geliyordu. Meğer yay ayak tarafında bir plastiğe takılıyormuş. sonra halledilmişti, etrafına bir baktır belki seninde öledir...

Araciniz kaç model

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

benim araçtada ara sıra ses geliyor debriajdan ara sıra yok oluyor anlam veremedim.Konu açmıştım bende bu konuyla ilgili.Birde bişey dikkatimi çekti yağmur yağdığında ses gidiyor gibi :)

baskı balatadanmış arkadaşlar dün değiştirdim 450 tl mal oldu yalnız usta MA-PA diye bir marka taktı ona takıldım hiç duymamıştım?

Geri
Üst Alt