Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tampon Sonrası Leon Aerodinamisi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İçeriye hava almasının arkasındaki motorun büyüklüğüyle bir ilgisi oldugunu düşünmüyorum. Sonuçta hava partikülleri her türlü bir boşluk bulup motorun arkasına sızacak.

Ki 1.4TSI motor ile 2.0TSI motor arasında aşırı büyüklük farkı yok.

Mesajlarında benimle ilgili kişisel yorumlarına yer verme. Bunun için özel mesaj yolunu kullan.

forum içersinde nası bi arkadaşımın imzası büyükse ve söylüyosam gerekli mesajı sana da yazarım Ayberk..

İçeriye hava almasının arkasındaki motorun büyüklüğüyle bir ilgisi oldugunu düşünmüyorum. Sonuçta hava partikülleri her türlü bir boşluk bulup motorun arkasına sızacak.

benim toledonun 1,8 motoru leonunkinden boyut olarak küçük duruyor :)

zaten ben Cupra2 olmak istiyodum kardeşim ama olamadım o tampon uymadı arabama..keşke olsaydı da makyajsız Cupra tamponlara kalmasaydım.. :D

zaten ben Cupra2 olmak istiyodum kardeşim ama olamadım o tampon uymadı arabama..keşke olsaydı da makyajsız Cupra tamponlara kalmasaydım.. :D
200hp'nin üzerine çıkman lazım ilk olarak. O tamponun arkası önemli olan.

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:49 ----------

forum içersinde nası bi arkadaşımın imzası büyükse ve söylüyosam gerekli mesajı sana da yazarım Ayberk..
İmzam mı büyük anlamadım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt